PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123444}
7,1 117 502
oceny
7,1 10 1 117502
5,0 8
ocen krytyków
Transporter 2
powrót do forum filmu Transporter 2

a najlepsza scena która mnie rozwaliła to jak ta typiara strzelała do tego helikoptera no i oczywiście jak ten samochód przeskoczył z budynku na budynek

ocenił(a) film na 7
pingus_216

najśmieszniejsze dla mnie było użycie węża strażackiego do walki z kilkoma przeciwnikami, a potem ich unieruchomienie :p albo też wyrzucenie głównego bohatera z tymi dwoma fiolkami na ulicę ;) nawet sporo było takich śmiesznych sytuacji

ocenił(a) film na 5
litmanem

w samolocie też było nieźle

ocenił(a) film na 5
pingus_216

Racja. Szczerze się ubawiłem oglądając ten film.
Tylko dlaczego ON jest ciągle poważny? ;p

Ps. Fanom Stathama gorąco polecam film "London"

ocenił(a) film na 10
farandar

e tam, moze jest troche komedyczny ale nie oznacza to ze nie jest wspaniały :)
niesamowity film, a główny bohater jest niesamowity, jego zdolności waleczne i w ogóle.
pzdr

ocenił(a) film na 4
astok0

niesamowity film, racja. Dawno nie widziałem tylu debilnie śmiesznych scen. Efekty specjalne baaardzo słabe. Parsknąłem śmiechem w momencie wybuchu helikoptera. O zdjęciu bomby hakiem nie wspomnę. Najlepsze było jednak na końcu. Z takiej wysokości z tego samolotu nie powinno nic zostać, ale nie w tym filmie. Nasz bohater odskoczył do tyłu i przeżył, a samolot stracił tylko przednią szybę, przez którą wlała się woda. Nie wystawiłem oceny, gdyż nie wiem jak tę produkcję sklasyfikować. Jako komedia sensacyjna był nawet znośny.

ocenił(a) film na 10
DamianGrecky

to ze są tam sceny trochę nierealne nie znaczy tez, że komedia, nie przesadzajmy :)
Nie mozna tez tyle oceny zabierac filmowi za brak realizmu..
Ja tak nie oceniam, po prostu podobał się albo nie, takie sa moje opinie. Mi film bardzo wpadł w oko i fantastycznie się go oglądało.

No moze Ty jesteś jakimś profesjonalnym krytykiem filmowym, w takim razie nie bedę z Tobą dyskutował, ponieważ ja nie z tej dziedziny.
pozdrawiam.

pingus_216

A mnie rozwalił ten samolot, który nie dość, że hulał mega fikolki w powietrzu to jeszcze z mega ogromną pędkością rąbnął w ścianę wody, a potem jak gdyby nigdy nic opadał sobie łagodnie w CAŁOŚCI na dno oceanu i do tego jeszcze bohater mając jeszcze sporo powietrza w środku (śmiech na sali) ot tak wywalił drzwi (czy tam okno, nieważne) i wypłynał a z tym drugim na powierzchnię!!! Ludzie! wiem, że filmy naginają wszelkie prawa fizyki i tak dalej, ale żeby tak nie zachować ani krzty realizmu?! Poza tym film dla rozweselenia się jest dobry no i uwielbiam sceny walki w transporterach więc... no cóż.... 7 ;)

ocenił(a) film na 10
krejzolka102

z tymi drzwiami chyba troszeczkę sie mylisz, bo wyszli z samolotu przez okno i chyba dało tam sie je wywalic jakims sposobem w przypadku wypadku (nie pamietam dokladnie jak)
najmniej realne było sciągnięcie bomby za pomocą dźwigu ;p
ale to mnie sie podobalo, wisi mi to czy to realne czy nie. Film przedstawia głownego bohatera takiego ktory sobie ze wszystkim radzi, nawet na nasz język moglibysmy powiedziec ze jest hardcorem, potrafi rozwalić grupkę uzbrojonych w tępe narzędzia mężczyzn, ten film sie na tym buduje, a ja nie widzę w tym nic złego;
zdr.,

ocenił(a) film na 4
astok0

Na upartego można przymknąć oko na zdjęcie bomby. W rankingu najmniej realnych scen nic nie może się równać z samolotem, który spadł z kilku tysięcy metrów do wody w jednym kawałku. Film byłby naprawdę ok, gdyby przy gatunku widniało: akcja, komedia, science-fiction.

ocenił(a) film na 10
DamianGrecky

ale co spadający samolot, który wytrzymuje upadek z wysokosci do wody ma wspolnego z komedią, nie wiem, moze ciebie takie cos smieszy, mnie nie.
poczytaj sobie na wiki co to jest komedia. Science-fiction tez sie nie pisze do tego filmu, bo tam są kompletnie nierealne rzeczy, typu UFO etc.\
nie wiem w czym problem, a gdyby ten samolot normalnie się rozwalił to juz bys kochał ten film?

ocenił(a) film na 4
astok0

Ten film powinien śmieszyć każdą osobę, która ukończyła 15 lat. Idąc za Twoją radą "Komedie cechuje pogodny nastrój, komizm, najczęściej żywa akcja i szczęśliwe dla bohaterów zakończenie" było? było. Science Fiction to tylko UFO? Dobra, nie ważne. Samolot był wykonany z nieznanego ludzkości materiału. Więc spokojnie pasuje to do fikcji naukowej. Oczywiście nie pisałem poprzedniego posta na poważnie. W tym filmie było za wiele durnot i błędów żebym mógł go lubić. Obejrzałem z czystej ciekawości bo akurat leciało na polsacie. Nie rozumiem, ale szanuję Twoją ocenę, możesz uważać Transportera za arcydzieło. Podobnie jak American Pie czy horror z Paris Hilton. Wątpię, że się w związku z tym dogadamy, dlatego bez odbioru. Pozdro

ocenił(a) film na 10
DamianGrecky

Każdy ma swoje zdanie, Ty masz takie, ja takie, a ktos inny jeszcze inne - proste.
trzeba się z tym pogodzić, bo moja sprzeczka z Tobą nie zmieni Twoich oczekiwan jak i rowniez Twoja sprzeczka nie zmieni moich.
Dzieki.
pozdro

DamianGrecky

Mnie on bardzo śmieszył, co nie zmienia faktu, że świetnie się go ogląda, Transportery są super :D 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones