PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867111}
4,2 500
ocen
4,2 10 1 500
Trochę w ciąży
powrót do forum filmu Trochę w ciąży

Przecież to jest film Piotrka Matwiejczyka, czyli nie należy tego oceniać w kategorii "film", tylko "najbardziej pokręcony film" !:))
I w tej kategorii ja daję zasłużone 7!
Smaczków było co niemiara! (np. te "świerzbiaki z biedronki"...)
I jeszcze wieele innych, co się prawie co minutę pojawiają :)))
Mnie się podobało!
I jeszcze gra aktorów na naprawdę wysokim poziomie (jak na polski film to zupełnie zaskakujący poziom!)
Robert tak pięknie zrobił scenę zamieniając się w kobietę, że aż się popłakałem ze śmiechu :)))
No i piękna Sylwia z tymi swoimi piegami...:)
Pan Marian, Pani Dorota i Pan Andrzej dodali tylko przypraw do tej dziwnej potrawy, która smakuje wyśmienicie!
Oczywiście w tej osobliwej restauracji...
W tej kategorii Piotrek daje radę! :)
To jest trochę inny poziom abstrakcji, ale polecam!
Przynajmniej wyrobicie sobie zdanie... :)

ocenił(a) film na 5
kotlet4ever

Nie Robert, tylko Piotr zamienił się w kobietę :-)

ocenił(a) film na 7
Ewiatko

Ewiatko...
Chyba jeszcze raz muszę obejrzeć, żeby ci odpowiedzieć (ale bardzo chętnie to zrobię ;)
Ja to oglądałem i komentowałem... pół roku temu, więc takich szczegółów nie pamiętam... :)
Ale się przygotuję i dam ci znać.
Bo uwielbiam oglądać takie filmy, które mają niską ocenę (przy równocześnie małej ilości ocen i komentarzy)
Bo bardzo często można znaleźć w taki sposób rozmaite "perełki" tonące w wieeelkim oceanie kinematografii ;)
Nie wiem czyś jest chłopcem czy dziewczyną, ale kilka dni temu oglądałem to:
https://www.filmweb.pl/film/%C5%BDensk%C3%A1+pomsta-2020-850958
I też mi się podobało ;)
Daj mi chwilkę - odpowiem na Twój zarzut - może rzeczywiście coś pokręciłem...? ;)
Pozdrawiam serdecznie ;)

ocenił(a) film na 7
Ewiatko

Sprawiłaś, że obejrzałem ten film drugi raz (doceń, bo to specjalnie dla Ciebie ;)
No i jest tak:
Ja miałem na myśli scenę z 22 minuty filmu (rozmowa w kuchni) i tam Robert był 100% kobietą ;)
A Ty miałaś na myśli scenę z 33 minuty (wizyta u ginekologa), gdzie Piotrek był przebrany za kobietę ;)
Przy okazji - dręczyło mnie pytanie gdzie ja wcześniej widziałem te piękne oczy Sylwii?
I już wiem!
Anya Taylor-Joy... ;)
Jak się uśmiechają, to wyglądają jak siostry.
Kłaniam się nisko i pozdrawiam serdecznie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones