PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10038878}

Trzech tatuśków

Old Dads
5,8 3 568
ocen
5,8 10 1 3568
Trzech tatuśków
powrót do forum filmu Trzech tatuśków

Dobrze, że ktoś porusza ten temat. Czy nie widzicie, jakimi staliśmy się niewolnikami? Bez prawa do opinii? To tylko lekka komedia, ale pomyślcie

ocenił(a) film na 3
Joanna_Przybyszewska_fw

Tak, tylko kiedy 186 raz główny bohater znowu wbrew wszystkim używa tradycyjnego języka, myślę tylko "no dobra, już nam pan powiedział, dajcie następny zart" ale nie ma następnego żartu.

ocenił(a) film na 4
Joanna_Przybyszewska_fw

I w tym zniewolonym świecie powstaje taki film. Nie czuje tu pani pewnego dysonansu?

Zalewski_Pawel

Wolność jest. Indoktrynacja też jet. Skończy się tym, że ludzie "smartfonów" uwierzą w to co jest im podane na tacy. W tej większości przeważa w mediach i filmach od "lewackich" twórców poprawność polityczna, tolerancja, jakieś znaki miłości i całuski do tej samej płci od słynnej marki na "N" Tak wychowałem psa, bo też łagodny człowiek jestem. Zawsze pierwszy mówię "dzień dobry" do obcych. Wysłucham jak mają coś do powiedzenia a pies bez smyczy biega, bo go wychowałem. Ale na głowę nie dam sobie wejść nikomu. Ja jestem panem swojego życia. Ze wschodu wojna a z durnej Brukseli tylko zakazy i nakazy. Jak tego nie czujesz, to to wspierasz lub już Cię wychowali. Uważaj na smycz teraz. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
alien0000

O widzę, że przybył nam wielki wilk, niepoprawny, zbuntowany, samodzielnie myślący. Skąd tam bohaterze czerpiesz swoje niepoprawne myśli? Z filmików na youtube? Z X? Z facbookowych grupek dla równie prawych? Ziom, może trzeba zacząć wychodzić ztym psem na dłuższe spacery i telefon koniecznie zostawić w domu, zanim ci całkiem głowa napuchnie od tych internetów?
Ciao!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones