PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767406}

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
7,9 224 233
oceny
7,9 10 1 224233
7,8 54
oceny krytyków
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
powrót do forum filmu Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Jeśli lubicie szeleszczących papierem , jednowymiarowych bohaterów typu "głupia 19-latka", "smutny karzeł","wkurzona matka","zestresowany nastolatek","sadystyczny ojciec" to ten film jest dla Was.
Dorzućcie jeszcze klimat południa USA, brzuchatych szeryfów, do bólu przewidywalną akcję , przygrywające smutne pianinko kiedy ktoś po raz setny list od nieżyjącej osoby, granie na emocjach widza scenami szału głównej bohaterki lub jej przeciwników i mamy oskarowy zestaw.
Woody z nominacją ? Z całym szacunkiem, za co ? Zagrał jak zawsze Woodego. Sam Rockwell ? Jest jak zawsze tym samym bohaterem . Tylko tu przechodzi "wewnętrzną przemianę".
Nawet świetna Frances McDormand nie ratuje tego gniota.
Opowieść o zemście ? Ciekawe śledztwo ? Jeśli na to czekacie , to srogo się zawiedziecie.
Mnie osobiście ten film rozśmieszył paroma tekstami i wylewającą się z ekranu naiwnością twórców , udających ,że tworzą arcydzieło dla przeżuwaczy popcornu.
Nie , nie dałem się nabrać na ten wytwór filmopodobny.

SzalonyHeniek

POLECAM .'SMOLEŃSK '' ARCY.................. DZIEŁO

ocenił(a) film na 5
aaman_2

Może nie na 1 ale jest sporo prawdy w tym co napisałeś, mnie też ten film nie powalił.

ocenił(a) film na 1
SzalonyHeniek

Gniot - dokładnie to słowo przychodzi mi na myśl. Może nie powinnam oceniać na 1, bo prawdę mówiąc nie udało mi się obejrzeć do końca!! (ale właśnie dlatego uznałam, że to musi być 1, więcej nie da rady)

ocenił(a) film na 9
SzalonyHeniek

Rozumiem, ze zawsze sie znajdzie ktos, kto napisze komentarz zeby tylko go napisać. Widac slaby zasieg masz, dlatego nadrabiasz bełkotem o 1.... Albo filmu nie widziales, albo jesteś jakimś ignorantem ktorego gust chcielibyśmy poznać. O ile jakikolwiek posiadasz...

ocenił(a) film na 6
SzalonyHeniek

Nie daję 1 filmom, które mimo wszystko dobrze się oglądało, ale zgadzam się. Banał nad banałami. Nominacje za wciśnięcie niepotrzebnych fabule modnych wątków rasizmu, homofobii, przemocy domowej i antyklerykalizmu. Ziew.

ocenił(a) film na 3
SzalonyHeniek

To że ten film zdobył jakiekolwiek nagrody dobitnie świadczy o upadku kinematografii. Głupota i brak logiki w scenariuszy wylewa się z tego filmu hektolitrami ale jak widać nie przeszkadza to co niektórym dawać mu oceny 9/10. Jedno wielkie XD.

ocenił(a) film na 8
zimny1980

Rozwiń proszę swoją myśl o braku logiki w tym filmie.

Zawsze jestem ciekaw zdania oodmiennego o filmie, który mi akurat bardzo się podobał. I zarzuty dla aktorów, że zagrali jak zwykle - świetnie - jako te, które ujmują filmowi... ;) Najwidoczniej autor posta liczył na zainteresowanie swoją wypowiedzią.

SzalonyHeniek

Niestety, masz rację. Tylko tyle i aż tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones