PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767406}

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
7,9 224 233
oceny
7,9 10 1 224233
7,8 54
oceny krytyków
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
powrót do forum filmu Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Głupota filmu nie zna granic! Każdy tam gada do siebie jak do kolegi z podwórka, przecież mała wioska, każdy siebie zna to moszna! (To mnie rozwaliło! XD) policjant szaleńczo wybiega z posterunku aby co zrobić? A pobić redaktora i wyrzucić go przez okno (normalnie jakby spadł z takiej wysokości możliwe że by to się skończyło śmiercią) Co robią z tym władze? Każą mu oddać odznake. Główna bohaterka filmu z jajami! Zimna su*a! Gdy spalili jej bilbordy pomyślała sobie, że to sprawka policji! Jak można pomyśleć co zrobiła z tym aktem wandalizmu?! Dobrze myślałeś, poszła pod komisariat, zrobiła kilka koktajli mołotova i zaczeła armagedon niczym w filmie akcji! Nie przewidziała jednak że w środku budynku ktoś może być, gdy ujrzała dixona wybiegającego i palącego się postanowiłaaa... podejść i popatrzeć na akta :) (tzw braindead) Dobrze że w nocy zawsze można spotkać fajnego karła który będzie dawać Ci fałszywe alibi XD końcówka filmu to koszmar, chciałem aby już się skończył.. W końcu dixon słyszy rozmowę 2 mężczyzn! Co słyszy? Okazuje się że znajduje prawdopodobnego sprawce gwałtu!! Ale jak to? Że to juz koniec, że tak banalnie? Spokojnie, to tylko zagrywka mająca na celu.. w sumie nie wiem po co to? Ten niby gwałciciel w barze opowiadał znajomemu historyjkę prawdziwego gwałciciela którego propably zna (można się domyśleć, jednak nie powiedzą w filmie czy to prawda) przynajmniej ja tak myślę. Film kończy się na tym, że dixon i ta główna bohaterka zamierzają zabić tego fake gwałciciela sugerując się tym że "ON NA PEWNO JEST GWAŁCICIELEM, MOŻE NIE ZGWAŁCIŁ TWOJEJ CÓRKI ALE NA PEWNO JEST,UWIERZ MI" kto jest prawdziwym gwałcicielem tej córki kobiety? A może jej ojciec? przecież lubi młode :)? ( No chyba że byłem już tak znieszmaczony tym filmem, że nie zauważyłem czegoś naprawdę istotnego, jeśli tak to prosze o doinformowanie mnie) film nie daję do myślenia, nie pozostawia po sobie nic nowego. słabizna na oskara! GOGO

ocenił(a) film na 4
GamoraRuss

Zauważyłem też że ludzie myślą że ten fake gwałciciel z baru to naprawdę gwałciciel tej córki, ale przecież dixon pobrał od niego naskórek? Czyżby można zmieniać swoje dna?

ocenił(a) film na 9
GamoraRuss

Po co w ogóle komentować filmy i zaśmiecać forum skoro się ich najzwyczajnej nie rozumie??? (nie mylić z tym czy się podobały czy nie). A ten "fake gwałciciel" jak napisałeś był rzeczywiście gwałcicielem tej córki.

ocenił(a) film na 4
iwo1983

Przecież ten z komendy po zbadaniu naskórka powiedział że to nie on? Chwila? Ps: Takie badania mają po 99% prawidłowości, więc jak on ją zgwałcił? Palcem? I jeśli czegoś nie zrozumiałem to czekam na wyjaśnienia. Ten film był zbyt debilny abym mógł go oglądać bez żadnego mindfuc^a.. więc możliwe że czegoś nie zauważyłem

ocenił(a) film na 9
GamoraRuss

Gość z baru według mnie był właśnie gwałcicielem. W rozmowie z Dixonem nowy komendant mówi mu że był za granicą w piaszczystym kraju, a sam domniemany gwałciciel mówi w barze swojemu znajomemu że zgwałcił dziewczyne gdy sie paliła i że nie ma mowy żeby go za to zamknęli. Jest więc możliwość, że jest żołnierzem, był na misji w jakimś Afganistanie i ma tyle znajomości i takie "plecy" że przełożeni go kryją. Poza tym sam wcześniej przyszedł do sklepu Mildread gdzie widać było że to jakiś zwyrol

ocenił(a) film na 4
jarekk_wozny

Tzn to już są spekulacje, moim zdaniem ten typ ze sklepu tą historyjke podwędził od kogoś kogo prawdopodobnie zna i chciał się popisać przed znajomym, no chyba że faktycznie ten policjant był skorumpowany i to prawdziwy gwałciciel był

użytkownik usunięty
iwo1983

> "Po co w ogóle komentować filmy i zaśmiecać forum skoro się ich najzwyczajnej nie rozumie???"
> "ten "fake gwałciciel" jak napisałeś był rzeczywiście gwałcicielem tej córki."

Och, ironio...

GamoraRuss



Głupota filmu nie zna granic! TWOJA TEŻ !!

ocenił(a) film na 4
aaman_2

Kozak argumentacja typie (y)

ocenił(a) film na 1
GamoraRuss

Zgadzam się. Banał grający na niskich emocjach z subtelnością słonia w składzie porcelany.
Jeśli lubicie szeleszczących papierem , jednowymiarowych bohaterów typu "głupia 19-latka", "smutny karzeł","wkurzona matka","zestresowany nastolatek","sadystyczny ojciec" to ten film jest dla Was.
Dorzućcie jeszcze klimat południa USA, brzuchatych szeryfów, do bólu przewidywalną akcję , przygrywające smutne pianinko kiedy ktoś po raz setny list od nieżyjącej osoby, granie na emocjach widza scenami szału głównej bohaterki lub jej przeciwników i mamy oskarowy zestaw.
Woody z nominacją ? Z całym szacunkiem, za co ? Zagrał jak zawsze Woodego. Sam Rockwell ? Jest jak zawsze tym samym bohaterem . Tylko tu przechodzi "wewnętrzną przemianę".
Nawet świetna Frances McDormand nie ratuje tego gniota.
Opowieść o zemście ? Ciekawe śledztwo ? Jeśli na to czekacie , to srogo się zawiedziecie. Szef każe oddać odznakę ,gdy jego podwładny bije niewinnych ludzi ? Tylko tyle ? Frances kopie po "jajach" dzieciaki z liceum. To jest bohaterka , której mam współczuć ? Mam ją gdzieś.
Mnie osobiście ten film rozśmieszył paroma tekstami i wylewającą się z ekranu naiwnością twórców , udających ,że tworzą arcydzieło dla przeżuwaczy popcornu.
Nie , nie dałem się nabrać na ten wytwór filmopodobny.

ocenił(a) film na 10
SzalonyHeniek

Widzisz. Ty oceniłeś najnowszy gniot Nolana na 10 , ja na 2........i o to chodzi. Nigdy nie jest tak,że dobry/zły film każdy odbiera tak samo. Według mnie Dunkierka była tak nudna,że mimo naj naj naj największych chęci :) nie dałem rady nie zasnąć w kinie. Na szczęście szybko obudziła mnie muzyka.:)
Z kolei "Trzy billboardy" był dla mnie tak wciągający, iż wydawało mi się,że trwał góra z godzinę...

ocenił(a) film na 1
areq1971

Widzisz tam chociaż muzyka budziła ;)

GamoraRuss

"Nie przewidziała jednak że w środku budynku ktoś może być"

Raczej: nie przewidziała, że w budynku może być ktoś słuchający głośnej muzyki na słuchawkach. Tuż przed rzucaniem koktajlami Mołotowa dzwoniła na komisariat dwa albo trzy razy.

ocenił(a) film na 4
Melomanka

Raczej: nie przewidziala, ze w budynku ktos moze byc, ale nie odbiera telefonu bo spi. Raczej: nie przewidziala, ze w budynku ktos moze byc, bo w tej chwili gdy dzwonil telefon ten ktos byl w ubikacji. Itditd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones