PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767406}

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
7,9 223 886
ocen
7,9 10 1 223886
7,8 54
oceny krytyków
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
powrót do forum filmu Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

pewnie będą nominowani przez AMPAS. Typowal bym 3 nomki, jeszcze scenariusz oryginalny, na podstawie recenzji.

ocenił(a) film na 8
damiansport1

No i proszę! Trzy Billboardy wygrały nagrode publicznosci w Toronto. co to oznacza? W ostatnich 10 latach tylko jeden zwyciezca toronto nie zostal pozniej nominowany do Oscara za Best Picture. ..

użytkownik usunięty
damiansport1

Czyli "Trzy Billboardy" i "Call Me By Your Name" będą nominowane do Oscara, a "I, Tonya" nie, tak mi się wydaje. Chyba, że każdy z tych trzech filmów byłby nominowany :D

ocenił(a) film na 8

dobrze ci sie wydaje imho ;p

ocenił(a) film na 7
damiansport1

Gdzie widziałeś ten film?

użytkownik usunięty
mistan333

Camerimage w Bydgoszczy :P Ja nie widziałem, on widział xD

ocenił(a) film na 8
mistan333

yup. Camerimage.

ocenił(a) film na 7
damiansport1

A Ty Witcher to adwokat kolegi Damiana czy pełnomocnik? Camerimage był w listopadzie a post jest z września, stad pytanie.

ocenił(a) film na 8
mistan333

Zgadza się. Napisałem ten post tuż po premierze filmu w Wenecji gdzie spotkał się z wyśmienitym recenzjami. Już wtedy (bez obejrzenia filmu) wiedziałem że to jeden z faworytów do oscarów.

ocenił(a) film na 7
damiansport1

Aha, no to gratuluję daru jasnowidzenia

ocenił(a) film na 8
mistan333

jest juz w sieci

użytkownik usunięty
mistan333

Nie, po prostu odpisałem na Twój komentarz :P

ocenił(a) film na 8
damiansport1

Fenomenalny. O kilka długości bije na głowę Get Out. Frances rewelacyjna. Jeszcze muszę porównać z Kształtem wody, ale na razie billboardy rządzą.

użytkownik usunięty
damiansport1

oboje są genialni w filmie. Teraz pozostaje tylko czekać na nominację do Oscarów

ocenił(a) film na 8
damiansport1

"3 nomki"...
Chyba już jestem stary, czas się położyć i umrzeć, bo jakoś mi się nóż w kieszeni otwiera.

ocenił(a) film na 7
damiansport1

nomki... człowieku, zlituj się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones