PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767406}

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
7,9 224 412
ocen
7,9 10 1 224412
7,8 55
ocen krytyków
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
powrót do forum filmu Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Słowami wstępu: film był wspaniały. W szczególności zakończenie. Z jednej strony było bardzo nieprzewidywalne, wręcz z zaskoczenia, lecz z drógiej strony nic więcej nie trzeba było dodawać. Zakończenie było po prostu w punkt. Teraz o roli Frances McDormand. Słyszałem w jednej z recenzji że jest ona ,,Żeńskim Clinten Eastwoodem". Była, może nawet lepsza, bo pod maską oschłej i nieprzyjaznej kobiety kryje się prawdziwy anioł o wielkim sercu i wielkiej dobroci(co pokazała w scenie w agencji reklamowej z robaczkiem). Chciałem też zwrócić uwagę na soundtrack bo chyba nie każdy go zauważył. Uważam że był świetny. Tak samo jak kamera i pojedyncze sceny. Radzenie bilboardów to po prostu mistrzostwo. Co mi jednak troszeczkę przeszkadzało w tym filmie to przedstawienie policji jako najgorszego urzędu na świecie. Lecz po zgłębieniu filmu na spokojnie da się to jakoś zrozumieć(bardzo zdziwiło mnie aresztowanie współpracowniczki głównej bohaterki).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones