PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767406}

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
7,9 224 223
oceny
7,9 10 1 224223
7,8 54
oceny krytyków
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
powrót do forum filmu Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Innym scena z księdzem się podobała, mnie raczej zniesmaczyła. Po co takie nadęte manifesty całkowicie oderwane od treści filmu? Reżyser chciał pokazać swoje poglądy? OK, niech nakręci jakiś film na ten temat a nie wpycha je na siłę gdzie się tylko da. Pozostałe dialogi też mało śmieszne. Czara goryczy przelała się w końcu w scenie z 19-letnią kochanką, tak, jest głupiutka, zrozumiałem, ale czy nie można było tego pokazać w mniej żenujący sposób? I w tej chwili podziękowałem za resztę seansu, mimo dobrej gry autorskiej, szczególnie Harrelson w roli szeryfa przypadł mi do gustu. Nie daję oceny, bo nie widziałem całego filmu. Raczej odradzam.

użytkownik usunięty
kagwo77

To wcale nie było oderwane od tresci filmu. Ksiądz zjawił się w domu Mildred, aby pomóc szeryfowi zamiesc sprawę pod dywan. Jakim prawem tacy ludzie jak księża, którzy żyją w jakiejs bańce i nie wiedzą co to prawdziwe życie prawią morały innym? Co on mógł wiedzieć o stracie dziecka? To jest dopiero niesmaczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones