PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767406}

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
7,9 224 412
ocen
7,9 10 1 224412
7,8 55
ocen krytyków
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
powrót do forum filmu Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

kto winowajcą

ocenił(a) film na 7

No więc tak, według mnie po przeczytaniu kilkudziesięciu wątkow na forum z tymi kwestiami jak kto był winny za śmierc córki głównej bohaterki porozmyślałem troche i takie jest moje zdanie ,ze winny był ten gość w barze co sie chwalił drugiemu. Wiele osob pisało, że Dixon był głąbem może i był ale podczas wizyty u tego nowego czarnoskórego policjanta chyba zrozumiał, że ten typek jest przez kogoś kryty poprostu , dlatego tez ze zrezygnowaniem wyszedł nie pytając o nic , zauwazcie ,że Dixon nic nie mowil praktycznie wysłuchał co powiedział mu nowy policjant komendant czy kim on tam był i tyle. No i ostatecznie chciał sam wyznaczyć sprawiedliwość gdy w domu sięgał za strzelbe. Umówmy się , nikt nie jedzie z zamiarem kogoś zabić tylko z tego powodu , że dowiedział się o nim czegoś nawet tak okrutnego. Wiec taka jest moja interpretacja

ocenił(a) film na 10
Rokefeler92

Też tak myślę. Mordercą był gość z baru. A na dodatek wcześniej przyszedł do sklepu matki zabitej dziewczyny i gadał o Jej córce właśnie. I tak jak napisałeś gościu był przez kogoś kryty i dlatego nie można Go było aresztować. Dixon to wszystko zrozumiał i postanowił działać. I liczę na to , że Dixon i matka zabitej dziewczyny zabili tego gościa.

ocenił(a) film na 8
feliks35

Ale Dixon zaznacza w drodze do Idaho, że gość z baru, może nie być mordercą córki. Jest winny gwałtu i zabicia jakiejś innej dziewczyny w pustynnym kraju. I jest kryty przez wojsko. Dixon i główna bohaterka stoją przed wyborem, rozpętać nową eskalację przemocy czy być częścią "gangu"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones