PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767406}

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
7,9 224 233
oceny
7,9 10 1 224233
7,8 54
oceny krytyków
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
powrót do forum filmu Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

przereklamowany

ocenił(a) film na 7

Gdy wybierałam się na ten film do kina, znałam same zachwyty; może stąd rozczarowanie... Jedynie aktorsko jest na najwyższym poziomie. Ale ta historia, te komiksowe przemiany duchowe bohaterów, przejaskrawione dialogi i łopatologiczne sytuacje.... typowy konflikt z córką, typowe zaskoczenie nowym burmistrzem, ta podsłuchana rozmowa w barze :) :) :) Zero subtelności, zero zaskoczenia. No i ta przemiana człowieka, który skatował chłopca. Nie uwierzyłabym w przemianę kogoś, kto tak skatowałby psa, nigdy później bym mu nie zaufała. Rozczarowanie.

ocenił(a) film na 6
potasznia

jak dla mnie ten film to nic odkrywczego. Jest wręcz momentami głupi. Policjant katuje faceta od reklam, wyrzuca go z okna - czyli chce go zabić, a zostaje mu odebrana tylko odznaka... Mildred natomiast pali cały posterunek i pół twarzy Dixona, a on się uśmiecha gdy się o tym od niej dowiaduje... Coś jest nie tak !!! A później jadą sobie do Idaho i może zabiją tego faceta a może to będzie tylko wycieczka. To się jeszcze okaże...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones