PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754841}

Twarz

5,9 25 147
ocen
5,9 10 1 25147
4,6 35
ocen krytyków
Twarz
powrót do forum filmu Twarz

Ze wszystkich recenzji, które przeczytałem po Berlinie wynika, że Gancarczyk zagrał fantastycznie. I co? Trzeba go obśmiać. Gorol jest odkryciem ostatnich miesięcy, ale nie, zdołujmy. A Bielska jest wybitną aktorką, ale śmiała zagrać u Szumowskiej, więc zonk. Ludzie, obejrzyjcie, a potem krytykujcie, inaczej tylko można się śmiać z was troliki małe.

ocenił(a) film na 8
Jendryn

Propsuję i czekam na premierę. Gorol po Planie B bardzo mnie zaintrygowała.

Jendryn

Racja. Nie wiem skąd tyle bezpodstawnego jadu w ludziach. Btw zgadzam się co do Gorol. W Planie B byla swietna. W końcu jakaś nowa twarz. Dawno nie bylam tak pozytywnie zaskoczona czyjas grą. Juz nie moge sie doczekac jej nowej roli.

Jendryn

niestety to chyba już standard, że polska publiczność obśmiewa zamiast chwalić ... nawet, jak film zdobywa dobre opinie poza krajem ehhh

ocenił(a) film na 9
dominika_pajak_2

Cieszę się jednak czytając powyższe i inne posty - widzę, że ludzi pozytywnie patrzących na trudne tematy filmowe jest dużo.

Jendryn

Dziwią mnie te trolle i to, że ktoś w ogóle może pisać takie paszkwile przed premierą. Ja lubię Kościukiewicza i dlatego chętnie zobaczę ten film.

ocenił(a) film na 8
Jendryn

Znam tych aktorów i nie wierzę, że tak średnio wypadli. Po prostu nie.

Jendryn

Polecam wszystkim audycje w Tok Fm Do zobaczenia: Co "Twarz" mówi o Polsce?. Patrycja Wanach prowadzi rozmowę z Kościuszkiewiczem, Podsiadlik i Englertem. Oj czuję, że to będzie świetne kino!

ocenił(a) film na 9
julianauhu

Już była ta audycja? Jeśli tak, to pewnie można gdzieś odsłuchać?

Jendryn

Jest dostępna na stronie tok fm w podcastach ;) Polecam

ocenił(a) film na 8
julianauhu

Chętnie wysłucham, chociaż nie interesuje mnie co film mówi o współczesnej Polsce - bo ona jest i dobra i zła, ale o tym, co mówi o naszym kinie. A jestem pewna, że mówi dobrze, przez to, że jest to porządna warsztatowa robota.

ocenił(a) film na 8
julianauhu

Dzięki za info !

Jendryn

I tak jak myślałam - Kościukiewicz zagrał oszczędnie, a jednocześnie pokazał wachlarz emocji. Kolejna świetna rola w dorobku :)

ocenił(a) film na 8
Alissses

Zgadzam się w pełni. Szkoda, że praktycznie w żadnej recenzji nie jest chwalona jego rola, tylko non stop słyszy się Szumowska i Szumowska, czy Szumowska miała prawo zrobić taki film, itd. Mateuszowi na pewno jest przykro z tego powodu.

jude_4

To jego żona, mają fajną relację, więc na pewno nie jest mu przykro ;) a ci co wiedzą jakim jest zdolnym aktorem na pewno docenią jego rolę :)

ocenił(a) film na 8
Alissses

Wiem, fajna z nich para :-) Ale nawet czasem w takim fajnym związku kobiety i mężczyzny może się pojawić zazdrość o uwagę mediów, która jest większa dla któregoś z partnerów.

jude_4

To prawda Szumowska jest tak genialna,że głownie tylko o niej slyszymy. Ale mysle,ze oni tworza fajna parę a on sie tylko cieszy z jej sukcesu. A to,że jest świetnym aktorem nie ma nikt raczej co do tego wątpliwosci

ocenił(a) film na 8
Jendryn

Bielska ma niewiele scen, ale w każdej jest petardą. Uwielbiam!

Maja_90

Ojj tak. Ta scena na fotelu była świetna. W ogole wszystkie aktorki zagrały wtedy rewelacyjnie

ocenił(a) film na 9
Jendryn

I widać, że ci którzy obejrzeli dobrze ocenili aktorów. Nie ma wątpliwości, zagrali fantastycznie.

ocenił(a) film na 8
Jendryn

To prawda, aktorzy zagrali naprawdę bardzo dobrze, a i sam film jest niczego sobie i nie do końca prawdą jest, że to obraz wsi, bo równie dobrze akcja mogłaby być w centrum Warszawy czy innego dużego miasta i pokazane przywary byłyby prawdziwe.

ocenił(a) film na 5
Vampiorek

To jednak wybiorę się do kina.

Monik79

Po prostu warto. Jeden z nielicznych filmów, który skłonił mnie do refleksji.

ocenił(a) film na 7
Jendryn

Mnie Gorol nie przekonała i nie chodzi o to, że "niczym nie błysnęła w rozbieranych scenach" (jak powiedział kolega) ;-)
Kościukiewicz na poziomie, ale najfajniej zagrała Podsiadlik i jeszcze szwagier Jacka był niezły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones