PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11270}
6,5 49 153
oceny
6,5 10 1 49153
4,9 14
ocen krytyków
Twister
powrót do forum filmu Twister

KWOK

ocenił(a) film na 5

KSDS

enigmatyczne skróty...

ocenił(a) film na 9
Katharsisss

no coś Ty? a u mnie spokój i 7 stopni. gdybym miała taka pogode to juz bym nie miala obrazu w tv.
u Ciebie nic sie nie psuje podczas takiej pogody?

ocenił(a) film na 5
hapibo

U mnie nic nie szwankuje. Na szczęście

Katharsisss

Ojej, u mnie cisza i pokrywa śnieżna.

ocenił(a) film na 9
Valdoraptor23

śnieg????????

a u mnie 7 st. ja tez chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hapibo

Padało cały czwartek, a od piątku topnieje ale jeszcze trochę leży i nie zanika.

Antoninus

Tzw. Kostka rosołowa wołowo drobiowa xD

Pamiętam że po tym filmie kiedyś widziałem coś innego o tornadach i tu się nasłuchałem że skala to F1-F5 a tam nagle idzie jakieś tornado a bohaterowie nagle: "To pietnastka!" xD Nie pamiętam tytułu ale na końcu chyba się tak rozdzieliło na "trzy głowy" z jednej podstawy. Jakiś dziwny film.

ocenił(a) film na 9
Valdoraptor23

ooo! to może kiedys znów to puszczą! :) musiało być niezłe :)

ocenił(a) film na 9
Katharsisss

Judytka z nami ogląda ten film :)
chłonie miłość do tornada :)

hapibo

Efekty plus ten ryk tornada, czarne chmury i jeszcze momentami ta muzyka sprawiają że można się przestraszyć.

ocenił(a) film na 5
hapibo

Ooooo jak miło.
No tak film dłuższy to i reklamy dodatkowe

Katharsisss

A propo reklam, to nie wiem czy ktoś ogląda jutro Szczury, ja chyba się skuszę na coś innego..

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

To są szczurofontatnny raczej? pewnie się ludzie zbiorą do komentowania i/lub oglądania
ja chyba zerknę

Katharsisss

A na Merlina w środe będziesz? :)

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

Będę czemu nie. Pamiętam że miał lecieć w czerwcu ale coś pozmieniali i leciały te smoki co ostatnio. Chyba

Katharsisss

Są dwa Merliny klasy Z - Wojna smoków (który wtedy w lato mylnie podałem) i Księga bestii (ten jest w środę i nie widziałem go)

ocenił(a) film na 9
Valdoraptor23

a na co ty sie skusisz?

hapibo

Chyba na Apokalipto na Polsacie bo ciągle jak to leci to akurat jest coś innego też i nigdy tego nie mogę obejrzeć. I kojarzę tylko że to jakieś bieganie po dżungli xD

Valdoraptor23

bieganie po dżungli to tylko czasem, dużo walki, krwi, mięska i krwi

ocenił(a) film na 9
Valdoraptor23

no coś Ty!!! ja też na pewno to zobacze :) poruszył mnie ten film, bo oczywiście jest tam i matka i dziecko, i dziecko w brzuchu i znecanie sie i zabijanie... może kwoka zrobimy ale tak na spokojnie....

ocenił(a) film na 5
hapibo

Czemu nie fajny pomysł tylko skoro Valdziu ogląda pierwszy raz to pewnie wolał by na spokojnie

hapibo

Chyba odpuszczę komentowanie bo chciałbym coś zrozumieć przy pierwszym oglądaniu, żeby nie było jak z Hannibalem że pamiętam tylko świnie i jedzenie mózgu xD

ocenił(a) film na 9
Valdoraptor23

buhahahahahahahaahaha
czyli zapamietałeś najistotniejsze! :)))))))))))))))))

ale mozna kwoka założyc na jutro, kto bedzie chicał to pokomentuje, a co! ja to widzialam juz ze 3 razy :)
poza tym jak znam Valdzia to i tak wpadnie zobaczyc co słychac :)

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

Nawet nie wiedziałem że oglądaliście kiedyś. Hannibal to chyba najlepsza część

Katharsisss

Dla mnie chyba jednak Milczenie owiec.

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

Nie znasz się na kinie
;) hehehehh

Katharsisss

:D Uwielbiam Was :D

ocenił(a) film na 9
Valdoraptor23

my Ciebie też :)

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

Z wzajemnością

ocenił(a) film na 9
Katharsisss

no no co racja to racja, ale tornado jest dla niej abstrakcją więc zobaczmy jutro rano :)
Co innego np dzisiejsza bajka, leciała pocachontas. robiłam w kuchni obiad a ona z płaczem przyszła do kuchni!! wyła dosłownie!
mamo, o on nie zyje!!!! zabił go ten pan!!!
i 15 min szlochała u mnie na kolanach :)

hapibo

Traumatyczny Disney xD A Króla Lwa już widziała?

ocenił(a) film na 9
Valdoraptor23

o nie nie, na razie nie puszczam. animowani ludzie średnio działają, ale na zwierzatka jest mega wrażliwa!
kiedyś widziała gniazdko ktore spadło z drzewa i martwe pisklaczki, akurat u nas na placu... matko... co ja sie nagłówkowałam, zeby jakas historyjke wymyslic!
przez miesiac przeywała te pisklaczki ;/

hapibo

Ja miałem Króla Lwa i 101 Dalmatyńczyków na VHSach i katowałem je aż ledwo żyły. W tym pierwszym chyba w jako jedynej animacji Disneya nie przeszkadzały mi piosenki. No ale śmierć Mufasy to trauma xD

ocenił(a) film na 9
Valdoraptor23

no! poczekam jeszcze może rok lub dwa zanim jej to puszcze :) ale z drugiej str wole zeby to u mnie zobaczyła, znaczy, ze mna, gdzie jej wytłumacze skąd ten żal i ból, niż p jak bedzie na nocce u jakiejś kuzynki czy koleżanki.

hapibo

No, masz rację :)

ocenił(a) film na 9
Valdoraptor23

101 dalmatynczyków uwielbia!

ocenił(a) film na 5
hapibo

Przyznam się że nigdy tego nie oglądałem

ocenił(a) film na 9
Katharsisss

ja też nie widziałam tej pocachontas. dzis poczatek jedynie. a potem musiałam od tej szlochajacej Juci wyciągnąć co się stało.ech.... :)

hapibo

Biali zastrzelili Indianina który się rzucił na ich kolegę, nie pamiętam szczegółów ale coś takiego było, on chyba myślał że ci biali zagrażają kobietom lub po prostu był narwany. Elwira by wiedziała bo to specjalistka :D

ocenił(a) film na 9
Valdoraptor23

chciałam to zobaczyc dzis ale obowiazki mnie pogoniły do kuchni. adi na rano był w pracy, a jeszcze kolędę dzis mieismy. pełne rece roboty!

hapibo

U nas po kolędzie skaner znów zaczął skanować :D

ocenił(a) film na 9
Valdoraptor23

no proszę :) ksiądz sie o to wymodlił? :D

hapibo

Naładował dom maną xD

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

Hahahahahahaha :) dobre :)

ocenił(a) film na 5
hapibo

Ja jakoś nie czuje tego klimatu

Katharsisss

Twister miał przez chwilę twarz Jacka Nicholsona xD

ocenił(a) film na 9
Valdoraptor23

hahahahahahahahahahahaha :) szczwana bestia!!!

hapibo

Ratujcie pieska!!!!!

ocenił(a) film na 9
Valdoraptor23

ku czci.... jak on sie nazywał? ten z chupacabry????

ocenił(a) film na 5
hapibo

Dżefrej

ocenił(a) film na 9
Katharsisss

no własnie! ku chwale Dżefreja!!!! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones