PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11270}
6,5 49 153
oceny
6,5 10 1 49153
4,9 14
ocen krytyków
Twister
powrót do forum filmu Twister

to jakas pomylka! film, nudny, sztuczny, obrzydliwie hollywoodzki, spodziewalem sie wiekszych emcji przy tornadzie, a to byla porazka

ocenił(a) film na 10
kdbw

mój debeściak w kategori katastoficzny rozjebundo, profesjonalne podejście do tematu, katastroficzny film akcji, jedyny w swojim rodzaju

ocenił(a) film na 6
kdbw

Podzielam zdanie lsd )) do tej pory nie powstal lepszy film o tej wlasnie tematyce jak dla mnie pierwsza klasa w dodatku nie wiem w ktorym momencie mogles sie nudzic.

ocenił(a) film na 4
SvesS

przynajmniej wiemy ze stare przyslowie jest nadal aktualne tzn . gust nie podlega dyskusji:)

ocenił(a) film na 8
kdbw

gdyby tak było, po co to forum?
Kiedy pierwszy raz obejrzałeś film?

kdbw

scena kiedy oboje sa pod tornadem jest tak naciagana,zaden czlowiek nie jest w stanie wytrzymac tornada napierajacego z tak duza sila,co z tego ze przypieli sie pasami,wciaz rece oblegaly rury a to juz bzdura,nikt by sie nie utrzymal,bajka,ale film znosny. lubie Helen Hunt

ocenił(a) film na 4
nataliakujda88

zgadzam się z wypowiedziom powyżej. Naciągane niektóre sceny, może i tematyka filmu na swój sposób oryginalna. Po zobaczeniu oceniam na 4+

ocenił(a) film na 7
djpaul3

"polska język trudna język"
wypowiedzią

użytkownik usunięty
kdbw

Nie rozumiem Waszych narzekań, oprócz końcówki sceny akcji nie są zbytnio przesadzone. Jedyny minus to to, że tornado zawsze się kończy na głownych bohaterach. ;)

ocenił(a) film na 6
kdbw

a gdzie ten ranking?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones