PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192}
7,1 72 761
ocen
7,1 10 1 72761
5,7 11
ocen krytyków
U Pana Boga za piecem
powrót do forum filmu U Pana Boga za piecem

a czy ktos slyszal o tym ze jest nakrecana druga czesc tej komedii?? jak tak to kiedy ma byc jej premiera i o czym to bedzie;)??

ocenił(a) film na 9
m4r23n13

Ma być druga część !!! Wiem to na 100 % bo czytałem wywiad. Nie pamiętam terminu rozpoczęcia zdjęć.

krevek

Witam, mam dla Was ciekawą wiadomość.
Juz zdjęcia nowego odcinka trwają!
A teraz niespodzianka! Będą 4 nowe odcinki + wersja kinowa!

trafalko

A czy druga czesc tez jest krecona w sokółce??

netron

Zdjęcia znów powstają na Podlasiu. Widzialem Ekipe filmową pod sokólską cerkwią i Aktora, który gra proboszcza wsiadającego na ten sam rower co w pierwszej części.

ocenił(a) film na 10
netron

zdjecia sa krecone w tykocinie:)) i jeszcze wiem ze byly na drodze z bialegostoku do gródka:)) a jki tytuł nosi 2 czesc?? terminator??;)

ocenił(a) film na 8
m4r23n13

Druga część będzie nosić tytuł U Pana Boga za piecem siedam lat później

Mystery_Man

Druga część będzie nosić tytuł U Pana Boga za piecem 2. Terminator

m4r23n13

Nie mam pojecia o czym ale chyba bedzie fajna bo krecili to w miom miescie.Przychodzilam tam niemal ze codziennie nawet mialam zagrac ale bylo juz za duzo dzieci.Trudno sie mowi.

ocenił(a) film na 10
tusia119

Kontynuacja nazywa się "u pana Boga w ogródku" i wejdzie do kin późnym latem, więc czekam na sierpień:)
Pozdro

ocenił(a) film na 6
michal_fracz

wejdzie do kina 31 sierpnia :)

ocenił(a) film na 10
Zohan_

Redaktorzy już byli na prapremierze i chwała im za to(nawet recenzja jest)
A już jutro lud wyjdzie obejrzeć ten film(nie żebym kogoś obrażał)
P.S Ja już tyle czekam na ten film i tyle mam informacji że każdy ogólnik tylko zaostrza mi apetyt(już jutro już jutro już jutro już...)
Pozdro

michal_fracz

dokładnie:) zastanawiam sie czy to robota chłopaków od marketingu, czy po prostu każdy tak się tym filmem ekscytuje...

m4r23n13

rewelacyjnie wyszła im kontynuacja. dobrze, że przełamano w końcu ten stereotyp kiepskich sequeli, który szczególnie sprawdzał się w przypadku polskich filmów. tym razem jednak u pana boga w ogródku zasługuje na same pochwały. może kolejna cześć ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones