PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687933}

No Tears for the Dead

U-neun nam-ja
6,6 708
ocen
6,6 10 1 708
U neun nam ja
powrót do forum filmu U-neun nam-ja

Akcja non stop, ciekawa fabuła, bardzo dobrze zagrany, zrealizowany, plus także za muzykę i to typowe dla Lee Jung Bum krwawo-łzawo-melancholijne zakończenie :) wszystko jest, jedynie co mi troszkę nie pasowało to Jang Dong Gun w roli głównej-chętniej bym widziała tu innego aktora, np. Bin Won czy innego utalentowanego "świeżaka", ale całość jako film super-polecam!

Baby_Black27

Mi jednak czegoś w nim brakowało, reżyser wysoko postawił sobie poprzeczkę przy Ajeossi, a ten film był słabszy. Może dlatego, że więcej po nim oczekiwałem taka moja ocena. Ale lubię Kim Min-hie i resztę aktorów więc obejrzałem i w sumie nie żałuję.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Damar3478

Powinienes byc dumny a nie zawstydzony:)

Szybszy

Jeszcze nie upadłem na głowę, żeby być dumnym z twoich komentarzy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Szybszy

Racja, ty już jesteś na to za stary...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Baby_Black27

Za to moim zdaniem Jang Dong Gun pasował do roli i ogólnie świetnie się w niej odnalazł. To bardzo do dobry aktor, podoba mi się, że nie popada skrajności. Myślę, że obsadzenie Won Bina byłoby tylko powtórką z rozrywki, a myśląc o "utalentowanym świeżaku" mam przed oczami jakiegoś nastolatka, góra dwudziestoparolatka, co jakoś nie pasuje mi samej postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones