PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162467}

Uno

7,4 2 163
oceny
7,4 10 1 2163
Uno
powrót do forum filmu Uno

Obejrzałam po "Łowcach głów"-ze względu na peany pochwalne dla Aksela Hennie;nagrody dla
młodego aktora i wysokie oceny jego tu- scenariusza;reżyseriii gry ..No,no;jak na młodego człowieka-
zdolności ma duże!Jednak "Uno" przypomniało mi tryptyk "Pushera",który jest znakomitością!A jego II
część "Krew na rękach"-trochę współgra z "Uno"..Chyba się Hennie mocno zafascynował
"Pusherem";"Uno" nie jest tak drastyczny,choć..kończy się również tragicznie..

ocenił(a) film na 5
dobbiacco_attersee

Zafascynował się do tego stopnia, że bohaterowie oglądają Pushera I w tv, ale nie w tym rzecz. Na film ten trafiłem z polecenia innego forumowicza, gdzie był zestawiony m.in. z Ill Mannors i Pusherem właśnie, jako film o podobnej tematyce i ujęciu. Z całym szacunkiem, ale nie dorasta im do pięt. Jest anemiczny, oniryczny, postaci są wyciosane jakby z kamienia tępym narzędziem, a zarzewie samego konfliktu brzmi jak kiepski dowcip. Wygląda tak naprawde jak etuda studencka w warstwie scenariusza i dialogu. Średniak.

ocenił(a) film na 5
oppserwatorr

Własciwie napisales mniej wiecej, to co i ja bym napisał. Zgadzam sie.Cos tam chcieli na modłe Pushera zrobic ale cos im ta modła nie wyszła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones