PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162467}

Uno

7,4 2 163
oceny
7,4 10 1 2163
Uno
powrót do forum filmu Uno

... to zobaczyć, tym bardziej, że genialną muzykę stworzył mój ulubiony zespół - Ulver !

ocenił(a) film na 9
Szeryf_filmweb

Z tego samego powodu go obejrzałem. Powiem jedno, warto! Jak lubisz norweskie kino to jest to film dla Ciebie ;)

Szeryf_filmweb

Poważnie? Tym bardziej muszę zobaczyć ten film.

seanaith

To polecam jeszcze Svidd Neger. W tym filmie jest cała płyta Ulvera pod tym samym tytułem. Coś pięknego. W życiu nie widziałem filmu który tak współgra z muzyką, a na dodatek z niebanalną fabułą :)

Szeryf_filmweb

Oglądając film nie wiedziałam, że muzyka z Ulvera, ale w trakcie seansu pomyślałam, że jak to nie Ulver to jakiś kopioulver muzykę wykonał. Oprócz Svidd Neger jest też krótkometrażowy Lyckantropen. Jak na moje muzyka głównie z Lyckantropen Themes, może soundracku do Svidd Negera tudzież Kveldssanger tutaj można było zasłyszeć. Nawet jak Ci się film nie spodoba to muzyka tak oddziałuje (Lyckantropen Themes okropnie z mojego punktu słyszenia i unerwienia), iż możesz stapiać się w głębi treści spowalnianych fragmentów i swojego fotela.

ocenił(a) film na 7
luhashe

muzyka 9/10 film7/10 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones