PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7593}

Władcy Wszechświata

Masters of the Universe
5,6 4 450
ocen
5,6 10 1 4450
5,3 3
oceny krytyków
Władcy Wszechświata
powrót do forum filmu Władcy Wszechświata

Jedyne co zostało dobrego to MUZYKA i SZKIELETOR (świetny Langella). Reszta dno!

ocenił(a) film na 7
LeoMessi86

niedawno ogladalem ,drugi raz. wczesniej mnie krecil ale mialem wtedy gdy 1-szy razwidzialem 12 lat .nadal mi sie podobal,aczkolwiek troche i smieszyl . daje 7 z sentymentu

LeoMessi86

Oceniłam na tyle na ile pamiętam z dzieciństwa. Bardzo mi się podobał. Na teraz wiadomo- kiczowaty, bo i nie było możliwości na lepsze efekty. To chyba bez sensu porównywać dzisiejsze filmy tego gatunku z latami 80-tymi?

ocenił(a) film na 4
silverlp1

Jak nie było możliwości? Starszy jest Terminator, Obcy czy Powrót do przyszłości.

LeoMessi86

Terminator rewelka, Obcy też, a za Powrotem nie przepadam :P Wszystko zależało od wizji i budżetu reżysera, zrobił jak chciał i za dzieciaka jego wersja bardzo mi się podobała. Ciężko ocenia się stare filmy, ponieważ jesteśmy już tak "NAPATRZENI" tych efektów, że te starsze wydaja nam się teraz denne i beznadziejne. Ale przecież kiedyś to było COŚ dlatego ja nie jestem zwolenniczką oceniania w stylu "czy przetrwał próbę czasu". Ale każdy ma prawo oceniać inaczej :)

ocenił(a) film na 4
silverlp1

Mi chodziło o efekty specjalne... bo napisałeś, że twórcy nei mieli możliwości w tamtych latach zrobić lepszych ;).

LeoMessi86

Napisałam. Może nie miał? Może był biedniutkim reżyserem z biedniutkim producentem? Hehe :P Bardziej chodziło mi o to, ażeby nie oczekiwać od niego takich cudów jakie teraz widzimy w tv. Młodzi ludzie różnie teraz oceniają filmy- patrzą na obecne czasy nie biorąc pod uwagę ówczesnych możliwości. Na pewno były bardziej ambitne filmy z lepszymi efektami- nie mówię, że nie. To jest film na który trzeba patrzeć przez palce- lata na pewno zrobiły swoje, ale oceny nie zmienię nawet za jakieś pół wieku :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones