PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7593}

Władcy Wszechświata

Masters of the Universe
5,6 4 443
oceny
5,6 10 1 4443
5,3 3
oceny krytyków
Władcy Wszechświata
powrót do forum filmu Władcy Wszechświata

Dobry film.

ocenił(a) film na 7

Ciekawa charakteryzacja Dolpha jako He-Mana. Fajny klimat VHSu, i jeszcze ta muzyka. Gdyż za serią He Mana nie przepadam i też tego typu klimatem science-fiction, stawiam zasłużoną 7/10.

ocenił(a) film na 7
AdamBayern01

zgadzam sie z toba .u mnie mocne 7 i nie obchodzi mnie ze pokolenie lat 90-tych wysmiewa ten film . przy dzisiejszej technologi tylko osrali by go efektami specjalnymi

ocenił(a) film na 6
AdamBayern01

I u mnie 7 ludzie narzekają na film, ale nie zapominajmy, że to produkcja dla dzieci nagrana 30 lat temu. Super klimat lat 80, wydaje mi się, że te filmy jakoś fajniejsze wtedy były. A swoją drogą trochę szkoda, że o ile w kinie S-F mamy teraz w miarę wybór tak wśród superprodukcji jak i filmów bardziej niszowych, to z fantasy właściwie chyba tylko "Władca pierścieni" i "Conan".

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

Zgadzam się z wami :) Dla mnie film bardzo fajny z mojego dzieciństwa na poczciwym VHS się oglądało i człowiek się cieszył :) Tak jak kolega robert418 wspomniał film był prawie z przed 30 lat ,a dokładnie 26 lat. Na owe czasy był fajnie zrobiony. Co by dzisiaj zrobili wstawili by jakiegoś mięsniaka i napchali efektami specjalnymi na pewno nie miał by takiego klimatu jak ten :) Efekty jak efekty a;e jakoś sobie radzili fakt że teraz człowiek dostrzega nie naturalność obrazu np: jak centurioni gonią He-Mena na tych latających krążkach . Ogólnie filmie jest pozytywny. Daje 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones