PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682170}
7,7 227 975
ocen
7,7 10 1 227975
8,6 44
oceny krytyków
W głowie się nie mieści
powrót do forum filmu W głowie się nie mieści

Sam pomysł genialny, wykonanie fenomenalne wręcz i do tego muzyka.... Za to scenariusz mdły, polski dubbing na pewno nie dla dzieci, bo co 10 słowo będą musieli tłumaczyć dzieciom rodzice. Co więcej, robić dubbing z ludźmi z wadą wymowy to jakieś jaja. Połowa obsady o logopedy.

A sam pomysł, żeby świat dziecka ograniczać do 5 emocji to ... się w głowie nie mieści. Wiele więcej frajdy miałem przy seansie Wielkiej Szóstki. W tym roku tylko Minionki był gorsze, a to świadczy niezbyt pochlebnie o Pixarze.

ocenił(a) film na 9
Unibet_78

moja siedmio letnia córka była zachwycona może twoje dzieci są ograniczone przesto co 10 słowo musisz im tłumaczyć

ocenił(a) film na 4
brendonx

Widać ty jesteś mega ograniczona... czy ja pisałem, że moje dzieci to oglądały? Czy ja pisałem, że mam dzieci?? No czysty kretynizm.

użytkownik usunięty
Unibet_78

Wiesz dlaczego ograniczono kilkadziesiąt emocji do piątki ? Bo przedstawienie wszystkich możliwych opcji jest niewykonalne w taki sposób, aby nadal było ciekawe i wiarygodne. Kilkadziesiąt emocji byłoby za dużym tłumem, byłoby za mało czasu dla każdej z nich, przez co film byłby zbyt ogólnikowy.

Z tego co słyszałem film opiera się na teorii psychologa Paula Ekmana, który był także konsultantem w filmie. Wyróżnił on 6 podstawowych emocji: radość, smutek, złość, strach, odrazę oraz pominięte w filmie zaskoczenie.

ocenił(a) film na 4

No dla mnie to zbyt duże uproszczenie....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones