PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406375}

W ramionach Boga

Cidade dos Homens
6,8 1 947
ocen
6,8 10 1 1947
W ramionach Boga
powrót do forum filmu W ramionach Boga

.. więc niecierpliwie czekam na to dzieło, mam nadzieje że będzie w kinach..

mmmmm89

To ten film ma cos wspolnego z Miastem boga?

kamil_30

no właśnie, cóż to jest?

bo nie widzę opisu ;)

Glanc

coś jednak ma :D Znana z Miasta Boga para przyjaciół - Acerola i Laranjinha - wkracza w dorosłe życie. Jeden z nich uczy się trudnej sztuki bycia ojcem, zaś drugi postanawia odnaleźć własnego ojca, którego nigdy nie miał okazji poznać.

michalch1988

a to spoko, już myślałem, że kolejny film próbują wypromować dając podobną nazwę ("Miasto gniewu", "Miasto Słońca" itd..). mam nadzieję, że nie spieprzą sequelu arcydzieła :|

Glanc

Ja tez licze na to ze jakis zmyslny dystrybutor przywlecze to i do Polski :D
Po obejrzeniu trailera boje sie tylko tym razem twórcy poszli w strone kina hollywoodzkiego w złym tego słowa znaczeniu choc z drugiej strony rezyser mimo ze nieznany jest od dosc dawna zwiazany z serialem o tym samym tytule wiec mozna oczekiwac ze zachowano klimat pierwszej czesci..

Swoja droga widze ze wystawiono mu juz pierwsze noty- jesli tak to moze ktos kto miał szanse to juz obejrzec niewazne w jaki sposób podzieli sie wrazeniami...

ocenił(a) film na 7
osnaz

Mnie osobiscie film sie podobal... Trzeba przyznac, ze historia jest opowiedziana w troche inny sposob, ale trzyma klimat. Wg mnie, nie spartaczyli drugiej czesci, polecam!

neDiA

skąd masz ten film ?

ocenił(a) film na 7
Carlitos

no cóż... rapid ;P niedługo będą też napisy

ocenił(a) film na 9
michalch1988

ja właśnie obejrzałem i wydaje mi się, że historia jest całkowicie niezwiązana z CdD. Przecież ci sami aktorzy grają inne postacie :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones