PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39490}

Wakacje Waltera

Secondhand Lions
7,5 12 171
ocen
7,5 10 1 12171
Wakacje Waltera
powrót do forum filmu Wakacje Waltera

8/10

ocenił(a) film na 8

Tak powinny wyglądać familijne filmy, a nie gadające psy, szczury, wróble, niedźwiedzie... 8/10

ocenił(a) film na 9
pachomir

Popieram...
dalem 9/10

dla mmnie rewelacja.

ocenił(a) film na 9
pachomir

Zdziwiłam się, kiedy czytałam wszystkie komentarze na temat tego filmu. Właściwie nie zauważyłam żadnej negatywnej opinii, choć wiadomo jak wyglądają dyskusje na filmwebie. Jednak po obejrzeniu przestałam się zastanawiać dlaczego tak było. Film jest naprawdę rewelacyjny, uczta dla oczu widza w każdym wieku. 9/10

ocenił(a) film na 8
pachomir

świetna komedia familijna

pachomir

Haha, popieram. Rozśmieszyła mnie Twoja wypowiedź oczywiście pozytywnie

werhej

hahaha, po przeczytaniu pierwszej wypowiedzi zdecydowałam się jednak obejrzeć. :)

ocenił(a) film na 8
pachomir

Pewnie! Bardzo pozytywne kino, mimo iż infantylne to dość oryginalne i odbiegające od współczesnego schematu filmów familijnych. Jest w tym pewna doza szaleństwa w stylu Arizona Dream, choć podana zdecydowanie przystępniej.

pachomir

Oj tak, dokładnie tak wyobrażam sobie lekkie, familijne kino, w tym przypadku dosłownie familijne, bo oglądane z rodzinką ; ) Całkiem przyjemny film, chwilami śmieszny, idealny na sobotni wieczór w domu z rodzinką ; )

ocenił(a) film na 8
pachomir

bardzo przyjemny film, dla całej rodziny
z rewelacyjnym duetem Duvall & Caine

ocenił(a) film na 10
pachomir

tia mnie to bardzo denerwuje niewiem co ludzie w tym widza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones