PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39490}

Wakacje Waltera

Secondhand Lions
7,5 12 170
ocen
7,5 10 1 12170
Wakacje Waltera
powrót do forum filmu Wakacje Waltera
ocenił(a) film na 8
Pseudoautochton

Określ banalność końcówki. Zamieniam się w słuch.

ocenił(a) film na 8
Pseudoautochton

jakiej koncówki oczekiwałeś?

ocenił(a) film na 10
Pseudoautochton

Końcówka jest najlepsza ! Tym co nie oglądali nie będę psuł zabawy mówiąc dlaczego. Ale powiem, że sprawia, że film długo się pamięta i chce się obejrzeć znów, a człowiek po filmie ma mimo wszystko dobry humor z pozytywnie patrzy na świat. Zna ktoś inne podobne filmy familijne na podobnym poziomie ?

ocenił(a) film na 7
Pseudoautochton

Mi końcówka przypominała troszkę zakończenie "Dużej ryby" (zjazd ludzi z opowieści). Przyjemnie sie oglądało, troszkę "zmutowany" głos Waltera mnie drażnił, ale ogólnie ok.

gabi_2

film typu big fish dokladnie! rownie wspanialy od razu pomyslalam sobie o tymfilmie w trakcie ogladania wakacji...tylko ze duza ryba byl bardziej wzruszajacy w sensie ze smutny dwa cudowne filmy

ocenił(a) film na 9
Pseudoautochton

To była bajka...o męstwie i dorastaniu.I skończyła sie bajkowo.

ocenił(a) film na 9
Marekgdapl

Pseudoautochton banalny to Ty jesteś, w dodatku infantylny i wogóle nie rozumiejący przesłania filmu.

ocenił(a) film na 9
artkie

Chyba to nie do mnie...

ocenił(a) film na 9
Marekgdapl

Sorki na pewno to nie do Ciebie. Do pseudoautochtona, tylko mi się pokićkały te drzewka. Jeszcze raz przepraszam tak po Polsku.

ocenił(a) film na 9
artkie

Nie ma sprawy.Bardziej pisałem żebyś miał świadomość błędnego adresata postu)

ocenił(a) film na 9
Marekgdapl

Na szczęście autora zamieściłem na początku, do którego kierowałem tekst. A co mi tam, tak nie po polskiemu składnię zrobiłem :) :).

użytkownik usunięty
artkie

Tyle, ze on ma racje ... Autor

ocenił(a) film na 9
Pseudoautochton

A moim zdaniem znakomity, nie wyłączając końcówki. W ogóle to moim zdaniem dosyć wyjątkowa pozycja we współczesne kinematografii. Mogę tylko polecić.

ocenił(a) film na 9
Hermes

Dokładnie tak. Takie filmy i Tacy Aktorzy w TAKICH rolach powinni zdobywać Oskary.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones