PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496304}
5,1 4 100
ocen
5,1 10 1 4100
Wake Wood
powrót do forum filmu Wake Wood

2/10

ocenił(a) film na 2

1. Gdzie są korzenie tych ich całych rytuałów? Skąd to się wzięło? Można się tylko domyślać, że ma to związek z jakimiś celtyckimi obrzędami ale w filmie ma być to przedstawione, a nie wyssane z palca.
2. Kolejne niedomówienie, pod tytułem: "Coś poszło nie tak". Mianowicie co takiego poszło nie tak z tą dziewczynką!? Znów motyw wyssany z palucha.
3. Dramat? OK. Horror? You must be kidding me.

ocenił(a) film na 2
pachomir

Zgadzam się z oceną. A co poszło z nią nie tak? Okazało się że nie żyła od ponad roku,a nie od 11 miesięcy, dwóch tygodni i dwóch dni, jak powiedział jej ojciec, co było niedopuszczalne.

ocenił(a) film na 5
mrBi

No i co w związku z tym? Nie powiedzieli co to powodowało. Ten słaby film ma mnóstwo dziur.
Może chodziło o to, że była świadoma, że jest martwa, a nie powinna? Albo agresja?
Chociaż córka tej kobiety z początku filmu była też świadoma kim jest.

pawel_nowakk

A dlaczego mieli powiedzieć? Musisz mieć wszystko podane na talerzu? Niczego nie masz między uszami?

ocenił(a) film na 5
Witold_Wozniak_55

Ty głąbie. Po co odpisujesz po 4 latach. Żenujący człeku.

ocenił(a) film na 4
pachomir

szkoda, bo początek był obiecujący

ocenił(a) film na 6
pachomir

skoro nie zalapales pkt 2 to tym bardziej nie zalapal bys genezy rytualu

ocenił(a) film na 5
pachomir

punkt pierwszy - fakt, dziwne, ale drugi był jasno wyjaśniony, nie żyła dłużej niż rok, więc albo jesteś średnio mądry albo oglądasz jednym okiem, a drugim zezujesz na trzeci monitor ;D

ocenił(a) film na 5
Rafii96

I co to spowodowało, że nie żyła dłużej niż rok?

ocenił(a) film na 5
pawel_nowakk

Źle zrozumiałeś, chodzi o to, że właśnie żyła dłużej niż rok, przez co rytuał się nie powiódł, a rodzice okłamali tych ludzi i powiedzieli, że żyła tylko 11 miesięcy.

ocenił(a) film na 5
Rafii96

Źle napisałem bo moje pytanie miało brzmieć "I co to spowodowało, że żyła dłużej niż rok?"

Jakie były tego konsekwencje?
Początkowo sądziłem, że fakt iż była świadoma tego, że nie żyje (a nie powinna wiedzieć), ale jednak nie, bo córka innej kobiety (ta która przychodziła do apteki) była świadoma tego, że została ożywiona.

Więc jeśli nie, to o co chodziło? Może o agresję? To znaczy, że powinna być spokojna, a wykazywała zachowania agresywne i zaczęła zabijać ludzi i zwierzęta?

Zresztą ona miała jakieś nadprzyrodzone moce? W jednym scenie pokazali, że siłą umysłu zamknęła drzwi, ale zarazem wyglądała na dosyć słabą fizycznie.
Szkoda, że tak fajny pomysł na horror został tak beznadziejnie wykonany, czyli jak filmy klasy B.

Te sceny śmierci wyglądały skrajnie żałośnie. To samo sceny gdy przekraczała granicę miasteczka i odnawiały jej się wszystkie rany.

Jeśli ktoś chce zobaczyć profesjonalizm to polecam obejrzeć szwedzki film o małej wampirzycy, czyli "Pozwól mi wejść"

ocenił(a) film na 5
pawel_nowakk

Pozwól mi wejść na pewno lepszy.
Tutaj bardziej chodziło o to, że obudził się w niej jakiś morderczy instynkt albo coś ją opętało.

ocenił(a) film na 5
Rafii96

I właśnie brakowało nawet wyjaśnień tej kwestii.
Ten film ma mnóstwo dziur fabularnych.
Sam pomysł świetny, a wszystko zepsuli.
Nie tylko sceny śmierci rodem z filmu klasy B, ale również różne bzdury i dziury.

Uwielbiam horrory z dziewczynkami, więc jestem tym bardziej zawiedziony bo 5/10 to bardzo niska ocena jak dla mnie.

Zresztą jeśli miała jakieś nadludzkie moce, to powinna ich wszystkich zabić.
Jednak twórcy tego gniota sami nie wiedzieli co robią, bo byli bardzo niekonsekwentni.

pawel_nowakk

W życiu też oczekujesz, że wszystko ktoś ci wyjaśni? Och, nie, twoje życie jest pełne dziur!!!

ocenił(a) film na 5
Witold_Wozniak_55

Po co odpisujesz ty głąbie po 4 latach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones