PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496304}
5,1 4 103
oceny
5,1 10 1 4103
Wake Wood
powrót do forum filmu Wake Wood

3/10

ocenił(a) film na 3

Nie polecam z całego serca. Film nawet nie nadaje się na nudny wieczór. Jednym słowem jest beznadziejny. Jakoś ani nie był straszny, ani nie trzymał w napięciu. Dziewczynka zabijająca to w ogóle jakiś śmiech na sali. Już lepiej w takich "dziewczynkowych - morderczych" klimatach obejrzeć Orphan. Daję 3 bo nie chcę aż tak bardzo zaniżyć średniej.

alcatrazz

Dokładnie to samo odczucie. Taką samą ocenę wystawiłam. Również nie polecam.

użytkownik usunięty
anusza

A ja polecam film podobał mi się. 7/10

alcatrazz

Małe sprostowanie: No może poza tym, że na nudny wieczór to jednak sie nadaje, bo jak człowiekowi nuda zajrzy to wtedy takie filmy właśnie są jak znalazł. Takie na które moze być szkoda czasu, kiedy nie mamy go za wiele, ale jak się komuś nudzi, to czemu nie. No i nie żebym nie polecała aż z calego serca. Po prostu nie polecam ;)

użytkownik usunięty
anusza

Film z całą pewnością nie był na nudny wieczór i można go obejrzeć bez problemu w każdej wolnej chwili. Nie jest to hitowe kino akcji z powalającą fabułą, jednak jeżeli chodzi o klimat filmu jest bardzo dobrze a to jest najważniejsze w przypadku horrorów.

ocenił(a) film na 3

O gustach się nie dyskutuje, ale jeszcze się wypowiem ;) nie polecam tego horroru - był to jeden z gorszych jakie obejrzałam, przypinając go do bułgarskich horrorów z lat 90. Jednak komuś się ten film podobał i to szanuję :) tak samo jak ja gardzę horrorami typu Piła, a ktoś uważa to za klasykę w swoim rodzaju. P.S. Fajna dyskusja się potoczyła.

ocenił(a) film na 3
anusza

Anusza, mi to się jeszcze bardziej nudzić zaczęło podczas oglądania tego filmu :D

ocenił(a) film na 5
alcatrazz

Akurat mordercze dziewczynki często występują w najlepszych horrorach na świecie, więc co ty wypisujesz za brednie.
One bardziej przestraszą niż dorosłe osoby czy jakieś potwory.
A jeśli coś jest słabe, to głównie kwestia wykonania, bo akurat pomysł na fabułę to Wake Wood miało świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones