PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496304}
5,1 4 103
oceny
5,1 10 1 4103
Wake Wood
powrót do forum filmu Wake Wood

Dziwny facecik z dziwnym "liczydłem" bawi się w coś w rodzaju voodoo.
Bardzo kretyński rytuał. Żałosny. Trzecioklasista pewnie by coś lepszego wymyślił.
W tym filmie największe wrażenie robi BYK. Poza tym film sztywny , bzdurny i nieciekawy.
A i w ogóle to Wakewood pisze się razem. Tak przynajmniej było na tablicy informacyjnej przy wyjeździe z miasta.

ocenił(a) film na 1
bodek75

Dokładnie, odniosłam to samo wrażenie. Zero jakiegokolwiek napięcia, klimatu, film beznamiętny, nijaki.

ocenił(a) film na 6
bodek75

Najstraszniejsze w tym "horrorze" jest plakat. I tyle...

ocenił(a) film na 5
kliva

Może nie tyle plakat co ten chwytak który im zakładali :) nie chciałbym takiego nosić

ocenił(a) film na 6
nicolas39

Chwytaka też bym nie chciała. No, ale na razie nie jestem zombie, więc nie muszę. O, a narodziny były nieestetyczne.

ocenił(a) film na 5
kliva

Raczej chwytak ci nie grozi ;p
Co do narodzin to chyba była jedna z żywszych scen w filmie troszkę hrrorowato przez moment było , ale podkreślam słowo "troszkę"

ocenił(a) film na 7
bodek75

Taka jest ocena, gdy oczekuje się efektów, nekromancji, czarów i deszczu meteorytów. Jesteś kretynem, tyle w temacie.

ocenił(a) film na 1
DeathMetal

Niemożliwe ! Czuję się zaszczycony , że tylko ja zasłużyłem na na tego typu post z Twojej strony.
Jestem troszkę dłużej na FW od Ciebie , a jeszcze nikogo nie zdążyłem obrazić. Zbastuj troszkę , bo nazywając mnie kretynem obrażasz też moją dziewczynę , bo to nasza wspólna ocena (jeśli chodzi o ten film).
No i czy ja gdzieś napisałem , że oczekiwałem jakiś "kosmicznych" efektów. Film mi się nie podobał i tyle. Przyjmij to do wiadomości.

ocenił(a) film na 7
bodek75

Małolacie.. to moje drugie konto.
Wcale nie dziwię się, że twoja dziewka również oceniła na 1. Pozostaję przy moim zdaniu ;)

PS. "jakichś".

ocenił(a) film na 2
DeathMetal

To co mamy Ci gratulować czy wpaść w rozpacz, ponieważ masz drugie konto. Może konto zostało zablokowane przez Twoją "uprzejmość " do innych użytkowników. Nie ma co przyczepiać się do efektów, gdyż jest to niskobudżetówka. Co do samego filmu, to wieje nudą, brak klimatu...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
DeathMetal

Na pewno nie Twój, a co do ssania, musiałbym mieć Twój charakter

ocenił(a) film na 7
rafi_6

Mojego charakteru nie znasz, nie ma nic wspólnego z ssaniem. ;) Czego nie można powiedzieć o twoim rodzimym..

ocenił(a) film na 2
DeathMetal

A z czym lizaniem? Wow, ale mi pojechałeś. Jak gówniarz, bo tylko tacy zaczynają od rodziny. Mogę sugerować, że masz na myśli swoją rodzinę, a zapewne wujek do snu Cię tulił.

ocenił(a) film na 7
rafi_6

Nie opowiadaj rytuałów, jakie odprawia wujek z papą nad twoim łóżkiem po zmroku :D

ocenił(a) film na 2
DeathMetal

No to miałeś niezły chrzest bojowy. Zapewne wszystko masz w domowym albumie rodzinnym;)

ocenił(a) film na 7
rafi_6

Podziel się swoją kolekcją wideo. Zapewne jeszcze VHS'y?

ocenił(a) film na 2
DeathMetal

Ja ta mnie wiem co masz w domowej kolekcji.

ocenił(a) film na 7
rafi_6

Oprócz twojej pani - niewiele. ;)

ocenił(a) film na 1
rafi_6

Daj spokój! Naprawdę nie warto się wdawać w tak beznadziejne gadki. Szkoda życia na takich typów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bodek75

Klimat mię akurat do gustu zdał się przypaść, acz rozwinięcie tegoż stanowiło nielada wyzwanie dla nudy. Przepiękne zdjęcia krajobrazów oraz ciasnych uliczek. Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones