PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=387836}
2,7 1 595
ocen
2,7 10 1 1595
Warsaw Dark
powrót do forum filmu Warsaw Dark

1/10

ocenił(a) film na 1

Ten film to jakieś nieporozumienie. Powinni go zabronić oglądać. Jedno z największych gówien jakie widziałem ostatnimi czasy. Co w tym filmie robią Pani Przybylska i Pan Frycz to wiedzą chyba oni sami. "Reżyser" powinien dostać dożywotni zakaz kręcenia filmów, ba nawet reklam papieru do srania. Pan Doyle lubi chyba wciągać biały proszek i ma po nim wizje, po których kręci filmy m.in takie jak to gówno którego nie da się oglądać. Zazwyczaj jestem wyrozumiały dla słabych filmów, ale te "działo" to już przegięcie.
P.S
Zrozumiał ktoś o co chodzi w tym "filmie", bo jak dla mnie to zlepek pociętych scen.

ocenił(a) film na 2
rs55

Mam identyczne zdanie - aż żal świetnych aktorów (nie mam na myśli Przybylskiej) że wzięli w tym czymś udział...No cóż ale każdy jakoś chałturzy...

rs55

na imdb dostał 6/10 wchodze na filmweb a tu ocena duzo nizsza ;d

ocenił(a) film na 2
rs55


Ten pseudo-film to jeden wielki bełkot.
Chiałem napisać jakiś komentarz z określeniem - "gówniany", ale kolega mnie uprzedził. Pozdrawiam. :)

rs55

Popieram wszystkich moich przedmówców !!! Wytrzymałem tylko do 50 minuty i dałem sobie spokój. A patrząc na obsadę wiązałem z tym filmem jakieś nadzieje że będzie OK,jednak nic z tych rzeczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones