PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670160}
6,2 1 819
ocen
6,2 10 1 1819
Weekend ostatniej szansy
powrót do forum filmu Weekend ostatniej szansy

równolatków głównych bohaterów. Młodsi, bez bagażu życia, nie maja raczej szans go docenić.

ocenił(a) film na 9
kobrzak

Myślę, że takie stwierdzenia są aroganckie i krzywdzące. Jestem sporo młodsza od bohaterów, a filmem zachwycona. Zgadzam się, że jest to kino, być może wymagającej pewnej dojrzałości emocjonalnej, doświadczenia życiowego, czy po prostu dość inteligentnego widza, ale to niekoniecznie ma to związek z metryką. Uwielbiam kino, które, podobnie jak dobra książka uchyla mi rąbka innego świata, toteż bohaterowie inni, niż ja - starsi, młodsi, pochodzący z innych krajów, 'światów' - jak najbardziej pożądani. I nie będę na tyle zarozumiała, żeby sądzić, że jestem w tym spojrzeniu na sztukę całkiem odosobniona.

ocenił(a) film na 8
Lady_Lazaruss

trochę za bardzo uogólniłem sorry, inteligentni ludzie w każdym wieku go zrozumieją, spoko.

kobrzak

masz 100% rację, wystarczy przeczytać komentarze, bywalcy filmwebu, to przeważnie pożeracze popcornu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones