PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30633}

Więzień nienawiści

American History X
8,2 304 965
ocen
8,2 10 1 304965
7,1 29
ocen krytyków
Więzień nienawiści
powrót do forum filmu Więzień nienawiści

Reprezentowałem sobą chore i skrajne poglądy że dobry żyd to martwy żyd prowadziłem neofaszystowskie blogi czy wykrzykiwałem hasła typu "Polska dla Polaków" lub "praca czyni wolnym "na szczęście nikomu krzywdy nie zrobiłem bo nie afiszowałem sie z tym ale nie zmienia to faktu że w pewnym stopniu byłem "więzniem nienawiści" ...... Jakiś czas temu uwolniłem sie od tego gówna i mimo że nadal gdzieś to we mnie głęboko siedzi uważam że różnorodność jest wspaniała i tego sie trzymam .

ninja_4

Polska dla Polaków to patriotyczne hasło. Żydzi to naród który z ofiary stał się oprawcą.

ocenił(a) film na 10
albe

Nie, to najgłupsze hasło, bo jak Anglicy czy Holendrzy krzykną Holandia czy Anglia dla Holendrów czy Anglików to od razu będą wielkie pretensje i noty dyplomatyczne "jak tak o nas można", czyli co? My możemy a inni nie?
I co powiesz setkom tysięcy pracujących tam Polakom? Wykluczenie innych grup prowadzi do tego jak wyglądał Berlin w 45, a od Żydów się uczmy! tylko Polak za granicą Polaka sprzeda, ale Żyd Żyda nie... Tego sie nauczmy - wspierać swoich to nikt nam nigdy krzywdy nie zrobi

ninja_4

toczy sie zgnilizna jak wielu tobie podobnym ale karma wraca i do ciebie tez wroci maly podly czlowieczku

ocenił(a) film na 10
filmaniak1975

A, czyli mordowanie dzieci i milionów ludzi w komorach to fajna, nie zgniła sprawa dla "wielkich ludzi", a tylko podłe człowieczki mogą dać pozwalać żyć innym? Brawo... to już lepiej być tym małym człowieczkiem otwartym na świat, niż "wielkim sku..."

ocenił(a) film na 10
ninja_4

Brawo! Najważniejsze to dojść do właściwych wniosków. Niestety nie wszyscy tak potrafią

ocenił(a) film na 10
ninja_4

Polska dla Szedek, a Szwecja dla Polaków!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones