PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716}
7,2 3 073
oceny
7,2 10 1 3073
Więzy miłości
powrót do forum filmu Więzy miłości

Wciągająca historia. Interesująca fabuła, ciekawy, ważki temat, bardzo dobre na wysokim poziomie aktorstwo. Świetna rola Kate Winslet. Film wędruje do moich ulubionych.
Ostatnie słowa Jude'a - miał rację byli małżeństwem jak wszyscy inni na świecie. DO tego by pokazać że się kogoś kocha nie potrzeba papierka z pieczątką. Niestety, nawet we współczesnym świecie znajdą się tacy, którzy potępią takich ludzi. Miłość nie potrzebuje pieczątek, podpisów.
Polecam film. Warto obejrzeć - i wcale nie wtedy kiedy ma się doła - a wtedy kiedy chce się przemyśleć parę spraw, zastanowić się. "Jude" zmusza do refleksji.

EM_DE_KE_AS

"We are men and wife, if ever two people were on this earth"... Piękne... Zgadzam się, świetny film. Kate zagrała tu fantastycznie, według mnie to jedna z jej najlepszych ról.

ocenił(a) film na 6
Sylwia_sp

Analizując to co obejrzałem, uważam że dopiero końcowa część tej opowieści udała się Winterbottomowi tak dobrze i dopiero ona decyduje o wymowie całości.Sekwencja kulminacyjna jest mocna a przecież nie rozhisteryzowana.Również potem nie ma wobec widza owego nieznośnego emocjonalnego szantażu.Wcześniej jednak obserwujemy bohatera, usiłującego, w dość nijaki sposób, a to znaleźć swoje miejsce w nowym środowisku, a to zdobyć wykształcenie i autorytet.Nie wciągnęło mnie, ale ponieważ tak łatwo nie rezygnuję , dotarłem do końcowej części filmu i to zostało nagrodzone.Czy zadanie aktorskie stawiało przed Winslet jakieś szczególne wyzwanie? No, nie i jakkolwiek jest bez zarzutu to i o mój zachwyt trudniej. Good night and good luck,esforty.
6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones