PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716}
7,2 3 073
oceny
7,2 10 1 3073
Więzy miłości
powrót do forum filmu Więzy miłości

nudnawy

ocenił(a) film na 6

dluga, nuzaca fabula. lubie tego rodzaju filmy, ale ten mnie rozczarowal. na pewno niosl przeslanie, byly fragmenty, ktore bardzo wzruszaly, ale ogolna moja ocena tego filmu nie jest za wysoka.

ocenił(a) film na 5
fusspadi

Dokładnie. W niektórych momentach tylko czekałam, aż sie skonczy. Nawet Kate Winslet nie sprawiła, że film był ciekawy. Na pochwałę zasługuje tylko koncówka, kiedy syn głównego bohatera popełnia samobójstwo i zabiła swoje rodzeństwo. Gdyby scenariusz był lepszy, na pewno film zdobył by wyższą ocenę, niestety tylko 5/10.

ocenił(a) film na 1
purplejudka

I niestety jest bardzo tendencyjny i propagandowy.

ocenił(a) film na 3
fusspadi

Mam takie same odczucia, a śmierć dzieci wydaje mi się jakby "oderwana", wyjęta z kontekstu.

ocenił(a) film na 6
fusspadi

Wydaje mi sie, ze zbyt duzo czasu poswiecono na okres zanim Jude i Sue zamieszkali razem (ponad godzine!!!), przez co ich zwiazek i pozniejsze zycie, ktore byly przeciez esencja calego filmu, zostaly przedstawione raczej pobieznie. Natomiast kilka scen ukazujacych ich przeprowadzki i pogardliwe spojrzenia jakichs starych bab wcale nie obrazuja epoki ani ich problemow w zwiazku z brakiem slubu.

ocenił(a) film na 6
sagrada_g

Bardzo dobre spostrzeżenia,popieram.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones