PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30380}

Wiarołomni

Trolösa
7,8 1 082
oceny
7,8 10 1 1082
6,0 4
oceny krytyków
Wiarołomni
powrót do forum filmu Wiarołomni

Wyborcza dała 6 gwiazdek - poszedłem do kina i ostatni raz wziąłem pod uwagę recenzję GW. Film żałosny, pseugogłębia, pseudopsychologia dla pseudoinetligentów bojących się przyznać, że film z nazwiskiem Bergmana w napisach okazuje się bezczelnym bluffem.

ocenił(a) film na 10
ignatio

... odezwał się ćwierćinteligent szastający przedrostkami "pseudo". Bardzo wszystkich wzruszyła Twoja historia z recenzjami w GW które jak widać bardzo Cię podniecają. Sam jesteś jednym wielkim blefem i pozerem. Swoje trendi i dżezi uprzedzenia do GW lepiej przychamuj przed włączeniem jakiegokolwiek filmu.

ocenił(a) film na 1
waukorbowy

Skoro nie masz partnera do uprawiania seksu ( a mieć nie będziesz, dlatego, że jesteś upasionym orangutanem), to przynajmniej zjedź sobie na ręcznym, a nie wyżywaj się na portalu.

ocenił(a) film na 10
klandestino

ahahahaha, nie masz pojęcia z kim rozmawiasz. Brawo, brawo, piękna analiza. Nie mam pojecia jak wyglądasz ale rozumek masz podobnie rozwinięty jak małpa z twojego avatara. Ty lepiej nie wyzywaj się na filmach których nie rozumiesz i nie wypowiadaj o rzeczach o których nie masz jakiegokolwiek pojęcia.

ocenił(a) film na 9
ignatio

Też daję 6 gwiazdek !!! Film zrealizowała Liv, która - jak nikt inny - wyjątkowo dobrze znała Bergmana i muszę powiedzieć, iż Jego nazwisko nie jest żadnym "bluffem". Masz prawo skrytykować ten film, każdy przecież ma własny gust. Myślę jednak, iż bardziej by przypadł Tobie do gustu film typu "Wehikuł czasu" czy "Planeta małp". Ambitne kino - poki co - omijaj z daleka gdyż sie zanudzisz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones