PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11658}

Wiecznie młody

Forever Young
6,8 18 398
ocen
6,8 10 1 18398
5,8 4
oceny krytyków
Wiecznie młody
powrót do forum filmu Wiecznie młody

Polecam ten film do obejrzenia, pod każdym względem. Film niesie wiele pozytywnych emocji oraz wzrusza. Scena na końcu mnie rozwaliła. Od dawna chciałem obejrzeć ten film, ponieważ zaciekawiła mnie jego fabuła, no i oczywiście z powodu Mela Gibsona, którego uważam za jednego z najlepszych aktorów, jacy kiedykolwiek pojawili się w kinie. Czułem, że film będzie świetny, no i po raz kolejny nie zawiodłem się.
Poruszę jeszcze kwestię charakteryzacji Mela na coraz starszego. Styliście wykonali kawał dobrej roboty postarzając stopniowo Mela.. Coś fantastycznego, na ile technika dzisiaj pozwala. Nie można również kobiety, którą kochał, również wzorowo ją postarzyli.
Polecam dla każdego......................

cijejek

A mi się średnio, podobał, spodziewałam się czegoś lepszego, aczkolwiek całkiem nienajgorsze i nawet trochę wzruszające.
5/10

ocenił(a) film na 5
cijejek

Z całym szacunkiem ale...

widział ktoś żeby dziesięciolatek pilotował samolot z okresu II WŚ po
"szkoleniu" na kartonowym kokpicie ?
Gdyby nie to film był by udany. Tak
Mamy ckliwą i nudną historyjkę.
6.
Bo amerykanie MUSZĄ, jak na złość popsuć każdy film który mógł by
wyprzedzić swoją epokę.

ocenił(a) film na 5
gotkot

jest coraz więcej dobrych Amerykańskich filmów, ale co fakt to fakt - ten do klasyki nie przejdzie, ckliwa baja dla dzieci do lat 12

użytkownik usunięty
cijejek

a ja się zgadzam z założycielem tematu - TEN FILM TO MISTRZOSTWO! bardzo mnie wzruszył.

no i co z tego że dzieciak pilotował samolot - nie jest najważniejsze to, czy to jest realne, tylko jego przyjażń z glównym bohaterem, troska o niego, przyjemność latania ;) mnie to tam nie przeszkadza. a Elijah Wood zagrał znakomicie.

ocenił(a) film na 3
cijejek

że film jest ckliwy - no z założenia miał taki być i tego nie można się czepiać, ale nie musiał dodatkowo być tak nudny. może gdybym zdzierżył tą nudę i obejrzał go do samego końca odrobinę lepiej bym go ocenił...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones