PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35184}

Wielkie żarcie

La grande bouffe
6,8 10 499
ocen
6,8 10 1 10499
7,3 9
ocen krytyków
Wielkie żarcie
powrót do forum filmu Wielkie żarcie

Co prawda nie widziałem całego filmu, gdyż mi się cały nienagrał jak był w telewizji, to musze jednak przyznać, że naprawdę ciekawe dzieło. Ma coś w sobie mimo obrzydzenia, które i tak mocno nie odczuwam (jak widać mój gust). Sam przy oglądaniu filmu, również pożywiałem się, ale zjadłem za dużo i musiałem przerwać emisję. jeszcze wrócę do reszty filmu, gdyby nie obowiązki. Najlepsze są te pierdnięcia!!!

mario790___

Objadałam sie oglądajac film, zasnelam, obudzilam sie z lekkim rozstrojem zolądka, przypadek? Haha
A tak poważnie - wspaniały obraz, mialam wrazenie, ze ogladam dzieło Pasoliniego..

Xiao_Mei

P.S. Czy w scenie pod koniec filmu, jednego z dostawcow miesa nie gral przypadkiem sam Marco Ferreri???

ocenił(a) film na 6
Xiao_Mei

No tak, początkowo zaostrzył apetyt. Niemniej scena , że tak powiem, śmiertelnego orgazmu z pasztetem z czegoś tam w ustach naprawdę niesmaczna.

ocenił(a) film na 10
mrs_robinson

Bo oczekujesz utartych schematów .
Polecam w takim razie avengers .

ocenił(a) film na 6
Kileeer

Czy wysnuwanie pochopnych wniosków i polecanie "Avengers" wszystkim tym, którzy nie wpadli w ekstazę po obejrzeniu "Wielkiego żarcia", podnosi ci samoocenę?

ocenił(a) film na 10
mrs_robinson

Nie mi .

ocenił(a) film na 2
Kileeer

haha, komuś komu nie podoba się debilny film o jedzeniu polecasz Avengers. ciekawe...
widzę, że poczułeś się dotknięty krytyką tego jakże WYBITNEGO filmu :)

ocenił(a) film na 10
slawmm

Aha brawo film o tym samym mieście akcji i faule itd. Sorry do nie , których filmów trzeba podrosnąć ale z kim ja gadam widziałeś Obywatela kane ?
PS : czerwona kropa nie zawszę jest z powodu tego . że są tam sceny erot.duchy i przekleństwa ;P

ocenił(a) film na 2
Kileeer

Jak napiszesz to co napisałeś raz jeszcze, ale stosując poprawną polszczyznę, to może ci odpiszę :)

ocenił(a) film na 10
slawmm

Przykro mi , że nie opanowałeś umiejętności cr .

ocenił(a) film na 2
Kileeer

"Aha brawo film o tym samym mieście akcji i faule itd. Sorry do nie , których filmów trzeba podrosnąć ale z kim ja gadam widziałeś Obywatela kane ? "

A mi przykro, że ty nie opanowałeś umiejętności stosowania interpunkcji i pisania zrozumiałych zdań.

ocenił(a) film na 10
slawmm

Wiesz co , to cr i przykład , bo twoje posty są tak samo puste jak i twoja głowa ,

ocenił(a) film na 2
Kileeer

Widzę, że nadal nie pojąłeś, co to pisanie z zastosowaniem poprawnej polszczyzny, więc tym bardziej nie mam o czym z tobą rozmawiać. Na koniec mogę ci tylko powiedzieć byś popracował nad interpunkcją, a "cr" to może być co najwyżej skrót od Cristiano Ronaldo.

ocenił(a) film na 10
slawmm

hahahahhahaa Idiota o czym piszesz o interpunkcji ,a ja cr hymmm co ma cristiano do czytania ze zrozumieniem .
Ale gimnazjaliści tego chyba nie mają .
,,co to pisanie z zastosowaniem poprawnej polszczyzny, " w twoim znaczeniu tego zdania nie pojąłem . Może chcesz , żeby tak samo jak ty pisał z błędami ?

ocenił(a) film na 2
Kileeer

Haha, co za cymbał! Proszę chłopczyku, dam ci pierwszy lepszy przykład twojego braku umiejętności pisania ze zrozumieniem (nie wspominając już o poprawności językowej):

"Sorry do nie , których filmów trzeba podrosnąć ale z kim ja gadam widziałeś Obywatela kane ? "

Tyle w temacie. Nie wiem jak spuentować swoją wypowiedź, więc posłużę się fragmentem twojego komentarza:

Sorry do nie

ocenił(a) film na 10
slawmm

,,Haha, co za cymbał! Proszę chłopczyku, " Dlaczego piszesz o sobie do mnie .
Brawo zrobiłeś ctrl +c ctrl+v = Nic ...
Nadal nie posłużyłeś się konkretnym argumentem .
Kolejne dziecko na półkę ;(
Dziś już 2 .

ocenił(a) film na 2
Kileeer

Wiesz co jest najbardziej żałosne w twojej osobie? To, że nie potrafisz czytać tego, co się tobie pisze. Specjalnie zastosowałem cudzysłów byś wiedział chłopczyku, o który fragment twojej wypowiedzi mi chodzi. Na półce to możesz co najwyżej trzymać oprawione foty swojego chłoptasia. I nie wyskakuj zaraz z tym, że tylko dzieciaki piszą takie teksty. Po prostu muszę się zniżyć do twojego poziomu byś mógł w końcu zrozumieć to, co się do ciebie mówi/pisze.

ocenił(a) film na 10
slawmm

Jezu jakiś ty głupi tak łatwo sie denerwujesz jesli sie nie myle , to miałes przestac pisac ale twoja głupota cie zaślepia
! wers świadczy o tobie .
Jak mozesz zwyzc sie do gUry .
PS : Miłej zabawy !!! Odnajdz wszystkie błędy.
Może zejdzie ci całe zycie (tak, tak , tak !)

ocenił(a) film na 2
Kileeer

Nie zamierzam tracić czasu by uczyć cię poprawnej polszczyzny, bo od tego masz szkołę i rodziców chłopczyku.
Dziękuję za przypomnienie mi, że miałem już przestać pisać.
Żegnam cię chłopcze CR.

ocenił(a) film na 10
slawmm

Pięknie nadal nie nauczyłeś się czytać ani pisać .
PS : Nauczyć widzisz podałem ci konkretny przykład nie jak ty downie.

ocenił(a) film na 2
Kileeer

Niestety, przykro mi, że odpisuję, ale cóż.
Takiej tępej rury to dawno nie widziałem. Chłopcze, nie potrafisz napisać ani jednego postu, który byłby od początku do końca napisany poprawną polszczyzną. Nie wiem, może to moje wyczulenie na poprawność językową. W każdym razie jesteś żałosnym analfabetą. I mówię to bez tzw. "napinki".

ocenił(a) film na 10
slawmm

Przykro mi dziecko twoje wypieranie dawno już się skończyło .
Przykro mi , że taki dzieciak mnie poprawia tz.bł , a sam nie potrafi nic wyczytać z kontekstu ani nie grzeszy logiką.
Na pułke
PS Zabaw się ;D

użytkownik usunięty
Xiao_Mei

Tak. Pod koniec filmu grał Marco Ferreri ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones