PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322614}

Wilkołak

The Wolfman
6,0 54 749
ocen
6,0 10 1 54749
5,0 9
ocen krytyków
Wilkołak
powrót do forum filmu Wilkołak

9/10

ocenił(a) film na 9

Super film i nie rozumiem tak niskich ocen.........

johnfifa

Noty są niskie, ponieważ ludziom żal płacić śmieszne 20 zł. za bilet (gdy na piwo wydają krocie).
Też nie wiem czego oczekują (ludzie) he, he w tym gatunku filmowym.

ocenił(a) film na 7
Burmistrz

Zgadzam się. Film według mnie jest naprawdę dobry.... Horror rządzi się swoimi prawami, a ten film to spełnia.

Michelle_Monn

Taa, weź to wytłumacz reszcie, kilka lat próbuję i nic. Takie same efekty jak przemowa do obrazu.

ocenił(a) film na 7
Burmistrz

Dla niektórych ludzi najważniejsza jest krwawa jatka i litry krwi... . Takie filmy jak "Wilkołak" rzadko już kręcą, ponieważ są nierentowne. Teraz ludzie oczekują czegoś innego od Horroru... . Staram się to zaakceptować, choć to rudne. Cóż, o gustach się nie dyskutuje:( Masz rację, niektórych osób nie przegadasz.

ocenił(a) film na 6
Michelle_Monn

WILKOŁAK jest niewątpliwie bardzo efektowny wizualnie, niestety scenariusz momentami bardzo kuleje i film jest częściowo nudny oraz bardzo przewidywalny. Moim zdaniem średnia ocen 6/10 czyli niezły jest jak najbardziej zasłużona. Sam film oceniam także na tą notę.

ocenił(a) film na 7
johnfifa

Przyłączam się. Bardzo dobry fantasy-horror. Co do przewidywalności, owszem, ale w moim przekonaniu nie o zaskoczenie widza twórcom chodziło. Przynajmniej ja tego nie oczekiwałem. Świetne aktorstwo, rewelacyjne scenografie i muzyka oddające klimat epoki i tego gatunku opowieści. Za charakteryzacje otrzymał Oskara, więc to chyba mówi samo za siebie, jeśli chodzi o wygląd twarzy (czy też pysków) wilkołaków. Rzeczywiście tam gdzie efekty zależą od komputera - wspomniany przez kogoś niedźwiedź - powinno to wyglądać lepiej. Całościowo za klimat, ustrzeżenie się ckliwości mimo wątku miłosnego i infantylizmu typowego w ostatnich latach w produkcjach o wampirach i wilkołakach - wysoka nota.

iacob

Sam producent filmu przyznał ze ten film jest gówniany hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones