PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322614}

Wilkołak

The Wolfman
6,0 54 749
ocen
6,0 10 1 54749
5,0 9
ocen krytyków
Wilkołak
powrót do forum filmu Wilkołak

no ile można?
Ja chcę film o.... krasnoludkach :D

Podoba mi się klimat tego filmu i Hopkins, ale tego kocham bezwarunkowo, stąd 7/10.
Film dla maniaków wilkołaków :)

angel79

o krasnoludkach? :D postaraj się o własny scenariusz ;) wyślij tu i ówdzie-może się spodoba i zobaczysz upragnione krasnoludki ;P ^^

ocenił(a) film na 7
martoshkacandy

Ja nie jestem od pisania scenariuszy ;)
Jeśli nie o krasnoludkach to może jakieś inne stworzenia byłyby lepsze, byle nie takie, co to mają szpiczaste zęby i piją ludzką krew :)
Jest tyle historii do opowiedzenia, tyle książek do nakręcenia... a raczą nas poczwórną dawką krwiopijców, tylko dlatego, że temat jakoś takoś modny się zrobił ostatnio :/

ocenił(a) film na 7
angel79

Powiem, tak nikt nikomu nie karze i siłą nie ciągnie na filmy o Wampirach czy Wilkołakach ja lubię gdy horrory są gotyckie a ten jest. Nienawidzę natomiast pił a swego czasu był na nie jeszcze większy bum. Ale jak czegoś nie lubię to nie oglądam a jak inni lubią to ich sprawa i już. Chciałbym by było jeszcze więcej dobrych filmów o Wampirach i Wilkołakach ale dobrych nie takich jak zmierzch. To jest jak z filmami historycznymi wychodzi jeden większy na raz na kilka lat a ludzie którzy nie lubią filmów historycznych ględzą że "przecież ich tyle kręci no nie mogą nic innego zrobić, tylko historia i historia" :)

ocenił(a) film na 7
pawell190

Ja tam też lubię gotyckie dzieła :) A tak, masz rację, piły nie mają klimatu :) I Święta racja - mniej ZMIERZCHÓW, więcej DRAKUL ;)

angel79

Do serii Pił mam mieszane uczucia, ale patrzac tylko na czesc pierwsza, to jest dla mnie kozacka. Zmierzch - bleee. A jesli chcesz krasnoludkow to polecam komedie 7 krasnoludkow: historia prawdziwa. Mnie momentami powalala na kolana :) A Wilkolak... Charakteryzacja pierwszoklasna, Hopkins genialny jak zawsze, klimat tez jest OK, ale czegos mi jednak zabraklo, by dac gwiazdke wiecej. A spodziewalem sie, ze bedzie rewelka, bo jednak wilkolakow na pierwszy plan dawno w filmie nie wstawiano (procz Underworld, a nie biore pod uwage Zmierzchu, bo to nie jest film, tylko szmira )

ocenił(a) film na 5
Stinky

Ja to bym chciał taki film o Draculi właśnie z takim klimatem jak Wilkołak, no dobra może trochę mroczniejszy :D
Bo te dzisiejsze filmowe wampiry to są chyba jakieś żarty...

ocenił(a) film na 7
wito_filmweb

dokładnie ;>

ocenił(a) film na 5
angel79

;]
Tak na marginesie: ja nigdy za wampirami nie przepadałem, ale gra "Dracula: Początek" wzbudziła we mnie taki głód na film właśnie w tej tematyce... ;)

angel79

Może nie o krasnoludkach, ale o trollach powstał film TROLL HUNTER.

użytkownik usunięty
angel79

Niedługo wyjdzie pewnie filmowa wersja My Little Pony więc nie kracz...
A Trollhunter genialny

ocenił(a) film na 7
angel79

Hopkins aktor wybitny, podobała mi się banalna scena, J. Talbot spotyka na schodach Gwen, je jabłko i patrzy się na nią tak dziwnie że oglądając ten film zrobiło mi się nieprzyjemnie, tylko taki aktor potrafi zagrać podobną scenę.

ocenił(a) film na 7
wujaniek

zgadzam się :) Ja go kocham od wielu lat, niezmiennie mocno :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones