PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322614}

Wilkołak

The Wolfman
6,0 54 731
ocen
6,0 10 1 54731
4,9 8
ocen krytyków
Wilkołak
powrót do forum filmu Wilkołak

Serio. W czasach ,,Zmierzchu" właśnie na takie filmy czekam. Moim zdaniem to klasyka w czystej postaci. Tak właśnie powinny wyglądać filmy o klasycznych potworach. Zdecydowanie polecam!

Suweren1

Podzielam zdanie.

Prawda jest taka, że teraz większa część filmów i seriali o tematyce wampirów i wilkołaków, skierowana jest do młodzieży, co niestety przypina złą maskę tymże potworom. Wiele osób z mojego otoczenia uznaje te monstra za "głupawki" dla nastolatek, niestety.
Myślę, że gdyby skupiono się na odzwierciedlaniu klasycznych potworów takimi jakimi były niegdyś, zyskało by to znacznie większą popularność niż Zmierzch i jemu podobne z których ludzie się bardziej śmieją niż podziwiają.

Co do samego filmu, to świetna charakteryzacja, muzyka, klimat i co najistotniejsze, wilkołak. Jak dla mnie jeden z lepszych filmów o wilkołakach i najlepszy zaraz obok Dog Soldiers.
Również polecam.

Windraver

Ja także się zgadzam. Lepsze są filmy gdzie potwory nie są "milusie" jak w Zmierzchu. Prawdziwe potwory są brutalne i złe nawet jeśli tego nie chcą. To klasyk!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones