PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322614}

Wilkołak

The Wolfman
6,0 54 766
ocen
6,0 10 1 54766
5,0 9
ocen krytyków
Wilkołak
powrót do forum filmu Wilkołak

przeginajcie, wcale to takie złe nie było. Rewelacja żadna, czegoś brakuje, nawet Hopkins i Del Toro nie udźwigneli tego filmu, ale oglądnąć warto, krwisto , efekty całkiem udane i świetny MRPOCZNY klimat dziewiętnastowiecznej Anglii.

impaler1

A widziałeś tego wilkołaka? Śmiesznie wyglądał. Myślałem, że się zesram ze śmiechu. Film przewidywalny jak nie wiem co. Zakończenie beznadziejne. Wyglądało to tak jakby film się urwał w połowie, może to zapowiadać inne równie słabe części. Albo nie wiem już co bo del Toro już zginął. Hopkins również porażka. Jak można próbować udźwignąć taki film przecież ten film był beznadziejny. Niewyczerpany. Nie rozwinięta postać Hopkinsa. Del toro za szybko go zabił. Chciałem zobaczyć starcie dwóch charakterów a zobaczyłem jakąś parodię. O efektach już nie będę wspominać dla mnie były żałosne.
Dałem 3/10 nawet szczerze mówiąc nie wiem za co, bo film to katastrofa, może dlatego że zostawiam sobie 2,1 na gorszę, jeśli to możliwe. Jeśli ktoś chcę obejrzeć ten film to odradzam, chyba że lubicie rozczarowania.

dzapanq

Przesadzacie.Film może nie jest przerażającym horrorem po którym boimy się zgasic światło :P
Ale absolutnie nie można nazwac go gniotem.
To remake horroru sprzed wielu lat i w takim starszym stylu został zrealizowany.
Zgadzam się że rewelacji nie było( przyznam, że jak wilkołak w niektórych ujęciach wyglądał jak poczochrana maskotka) ale obejrzec go było naprawdę przyjemnie i warto.

ocenił(a) film na 5
NieprawidlowySystem

absolutnie można nazwać go gniotem.
po filmie z 2010 roku spodziewałam się niesamowitych efektów specjalnych, a tymczasem wilkołak wyglądał jak z filmów Wood'a. i jedynie Hopkins który jest mistrzem w tworzeniu tego typu ról uratował ten film przed całkowitą kichą:P

nancyfilmweb

bałem się że porównasz do ishiro hondy































































































BO TOCHO JEST SUPER

ocenił(a) film na 9
NieprawidlowySystem

tak! Jak biegał po dachach, to pomyślałam sobie to samo- jaki przytulasty misiek ;)

NieprawidlowySystem

No właśnie. pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
dzapanq

Większych bzdur dawno nie czytałam.

ocenił(a) film na 6
uwieziona

Ten film to typowy średniak, dobra obsada i klimat epoki, aczkolwiek brakuje w tym horrorze horroru...

ocenił(a) film na 9
arkasatana

Dla mnie ten film ma świetny klimat i nie muszą być rozlewane wiadra krwi i 1000 zabitych ofiar żeby film uznać za bardzo dobry horror. Generalnie, jak kto lubi. Ja kiedyś w horrorach szukałam czegoś innego i teraz szukam czegoś innego i może Ty szukasz jeszcze czegoś innego. Kwestia też percepcji i oczekiwań. Jednakże te ostatnie nie powinny wpływać na ocenę filmu, aczkolwiek jest to trudne do wykonania.

ocenił(a) film na 6
uwieziona

Ja też z czasem szukałem coraz to innych wrażeń, ale w tym filmie nie znalazłem żadnych z nich ;D, jak dla mnie po prostu jest mocno średni. Nasze oczekiwania i percepcja zawsze wpływają na ocenę filmu, dlatego nie powstał jeszcze taki który podobał by się wszystkim... Aby nie strzępić paluchów na próżno napiszę po prostu że fan horroru nie znajdzie w tym filmie niczego odkrywczego.

ocenił(a) film na 9
arkasatana

Wg mnie znajdzie b.dobrze zrobione sceny przemiany (wg mnie chyba najlepsze spośród różnych filmów o wilkołakach), dobrą i ciekawą fabułę, b.dobrą grę aktorów, wartką i wyważoną odpowiednio akcję oraz ciekawe wątki i scenę walki. Do tego scena w szpitalu psychiatrycznym, która jest mistrzostwem, szczególnie mina tego zadufanego doktorka;) Do tego świetny klimat i dobrą muzykę. Ale to jest moje zdanie i każdy ma prawo do swojego dobrze po prostu, żeby potencjalny widz poznał różne opinie i pkt widzenia. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
uwieziona

Skoro już mówisz, ze każdy może mieć swoje zdanie i prawo do wyrażenia swojej opinii, to nie wytykaj innym, że piszą bzdury ;)

ocenił(a) film na 8
dzapanq

wg mnie miał być to powrót do klasycznego wizerunku wilkołaka, po prostu za dużo się naoglądałeś underworlda i zmierzchu :)

Tomq91

ha, ha, ha. ale się uśmiałem.

impaler1

aja pisze scenariusz do swojego własnego filmu o wilkołakach
wolfman
mały chłopiec piotrek zostaje ukąszony przez wilkołaka wkrótce musi pokonać potężnego wroga mumiatonira
pełno akcji serio

impaler1

wiem każdy ma inny gust

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones