PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322614}

Wilkołak

The Wolfman
6,0 54 754
oceny
6,0 10 1 54754
5,0 9
ocen krytyków
Wilkołak
powrót do forum filmu Wilkołak

Straszny ten horror czy nie? Kusi mnie aby obejrzeć, ale jak jest straszny, a ja jestem sama w domu, to chyba bym
umarła ze strachu.

cumartesi

Taki z tego horror jak ze Zmierzchu. Oczywiście ty możesz uważać inaczej - najlepiej obejrzyj i sama się przekonaj. ;]

cumartesi

To absolutnie nie jest horror, lecz jest parę drastycznych scen, a klimat wydaje mi się jak już, bardziej baśniowy niż straszny.

ocenił(a) film na 9
cumartesi

Horror horrorem... To jets taki lekki horror + Benicio gratis :D jak lubisz tego pana to polecam... :D Bardzooo przyjemnie sie go oglada :) i nie ma sie czego tam bac... W zasadzie jak napisal Windraver to klimat raczej wlasnie basniowy, jak z legendy, z opowiadam, tajemniczy, i bardzo to fajne :). Ja ci polecam... :) Daj znak jak ogladniesz, czy sie nie balas :D

malaindianeczka

Zdecydowałam, że obejrzę go dzisiaj. A potem dam znać czy musiałam się chować pod łóżkiem :).

cumartesi

Chyba jeszcze leży pod łóżkiem:)

Piotr7123

No właśnie, jeszcze nie obejrzałam. Jakoś mniej mnie interesuję, jeśli z horroru, stał się baśnią... ale w końcu się przełamię :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones