PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322614}

Wilkołak

The Wolfman
6,0 54 754
oceny
6,0 10 1 54754
5,0 9
ocen krytyków
Wilkołak
powrót do forum filmu Wilkołak
polska209

Dobrze będzie, jak zatrudnili Weavinga to czy może być inaczej? Nie jestem fanką horrorów, oglądanych
zwłaszcza w ciemnym kinie więc stane przed dylematem: Pójsc i krzyczeć jak opętana przy każdej strasznej
scenie, czy oszczędzić sobie wstydu i poczekać na DVD - o to jest pytanie.... :D


ocenił(a) film na 4
szogi1989

kurczę, znowu film o wilkołaku...? Nie lubię horrorów, bo mnie śmieszą, a nie taką mają rolę. Ale liczę na Hopkinsa. Może, tylko ze względu na niego, obejrzę.

szogi1989

Ja też właśnie ze względu na Weavinga (<3) i Hopkinsa mam nadzieję, że dobre to będzie...

ocenił(a) film na 9
Ble987

A ja czekam z niecierpliwością i to nie z uwagi na jakiegoś konkretnego aktora chociaż akurat ci co tu są pasują mi bardzo..Zapowiada się w końcu porządny film grozy w gotyckim klimacie.Dość już schlebiania gustom nastoletniej widowni,pora na jakąś produkcję dla miłośników klasyki horroru.

hellboyjr

No tak, tylko miałam na myśli, że jak Hopkins to wziął, to pewnie nie byle gówienko. A Weaving jest poprostu chodzący seks (poza tym, że dobry aktor, ech, seksistka ze mnie...) i stąd o nim. :)
Po nastoletniej widowni nie będę jechać, bo sama się do niej zaliczam, ale przyznaję, że masa shitu jest, no i właśnie tu się zgadzamy, że ta produkcja na shit nie wygląda. No ale, oczywiście, będziemy to mogli ocenić po oglądnięciu :)
Pozdrówy.

ocenił(a) film na 9
Ble987

Hopkins wystąpił w genialnej Draculi,marzy mi się coś na podobnym poziomie.Pozdrawiam również.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones