PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322614}

Wilkołak

The Wolfman
6,0 54 731
ocen
6,0 10 1 54731
4,9 8
ocen krytyków
Wilkołak
powrót do forum filmu Wilkołak

Wg mnie ani nie tak rewelacyjny, ale też nie tak znowu słaby jakby chcieli niektórzy. Nie mogę się zgodzić z ocenami skrajnymi bo w tym przypadku film przede wszystkim wizualnie prezentuje się świetnie. Zdjęcia to jeden z jego atutów, potem muzyka budująca klimat, scenografia i wreszcie niezłe aktorstwo.
Sama fabuła nie powala ale już na przykład konkretne sceny "grozy" np scena w szpitalu i na ulicach Londynu wypadają nieźle. Bardzo miły dla oka ( oczywiście poza scenami gore :-P ) i wciągający swoim klimatem, jednak czegoś mu brakuje czego nie sprecyzuję dokładnie...

armarange

Popieram. Film na 5+. Dobry klimat, dobra charakteryzacja (Oscar). Podobał mi się też wybór głównego aktora. Według mnie pasował do roli. Lubię go choc wiele filmów z jego udziałem nie oglądałem.
Choc rewelacji nie ma to miło się ogląda. Gatunkowo raczej nie przeraża, ale lubię tego typu horrory.

ocenił(a) film na 10
benburney

I tu sie zgadzam.w 100%!

ocenił(a) film na 10
armarange

Zgadzam sie-nie straszny,ale klimatyczny.

ocenił(a) film na 7
armarange

nareszcie jakaś rozsądna opinia, zgadzam się w 100%. pomimo wielu atutów (czarujący klimat, bardzo dobre aktorstwo, wzruszająca końcówka i Benicio del Toro, którego uwielbiam) film nie jest żadnym arcydziełem na 10, ale też nie gniotem. zaskoczyła mnie taka niska średnia ocena i ilość skrajnych komentarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones