PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322614}

Wilkołak

The Wolfman
6,0 54 754
oceny
6,0 10 1 54754
5,0 9
ocen krytyków
Wilkołak
powrót do forum filmu Wilkołak

idealny pod jedzenie:)

użytkownik usunięty

Film bardzo chętnie obejrzę, ale wątpię aby to było coś wybitnego, raczej zwykły średniak.
Najlepszy jak na razie film o wilkołakach, który widziałam to "Wilk" z Nicholsonem, na pewno ten film tamtego nie przebije.

ja myślę,że przebije bo ten film z Nicholsonem to jeden z najgorszych jak dla mnie filmów o tej tematyce wiec nie będzie trudno go pobić.Pamiętam że duże wrazenie zrobil na mnie film o amerykańskim wilkołaku bodajże w Londynie czy Paryżu (już nie pamiętam dokladnie gdzie hihi).Seria filmow "Skowyt" jest ogolnie kiepska,wilkołak w kinie światowym jakoś traktowany jest po macoszemu i przegrywa z wątkiem wampirycznym.

ocenił(a) film na 6
ganz74

Te filmy co wymieniłeś są erm... bez urazy... kiczowate, może jak by je tarantino zrobił po swojemu to by coś wyszło.

A tak Zgadzam się z autorem Wilk NIcholsona jest najlepszy, mmm ten klimat... to jeden z 2 filmów jakie dałem radę obejrzeć 2 razy pod rząd;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones