PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238766}

Woda

Water
7,9 1 504
oceny
7,9 10 1 1504
Woda
powrót do forum filmu Woda

Dawno nie widziałam tak pięknego i poruszającego filmu..
Trudno uwierzyć,że filmowa fikcja moze byc czyjąś codziennością;/
Chuyia:"A gdzie dom dla męskich wdów?"
i reakcja pozostałych kobiet:
"Dobry Boże!Straszne rzeczy!Niech Bóg chroni mężczyzn przed takim losem!Wyrwij jej język i wrzuc do rzeki.."
Chuyia jest dzieckiem,niewinna i czysta,naturalna,nieskażona lękiem,odczuwa i myśli,zadaje pytania,a to co myśli-mówi.Ona jako jedyna może powiedzieć na głos o czym inne boją się nawet myśleć...

ocenił(a) film na 9
yamila

dawno nie płakałam tak na żadnym filmie. Pięknie opowiedziana historia, subtelna jak to mogła zrobić tylko kobieta. Polecam!

ocenił(a) film na 9
anerzam75

Zgadzam się. Piękny, wzruszający film :) Naprawdę polecam

ocenił(a) film na 9
anerzam75

Zgadzam się. Jeden z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających filmów jakie widziałam. Najbardziej popłakałam się na koniec filmu przy pociągu. Polecam.

yamila

całkowicie się z Tobą zgadza, piękne poruszające kino, aż dziw mnie bierze że to nie film a rzeczywistość

seawoman

Kurcze, obejrzałam, i poza wrażeniem estetycznym (klimatem, barwami), jakoś mnie ten film nie wziął. Widze tutaj ogolne wzruszenie i zachwyt w tematach tylko mnie jakoś to nie dotyczy. Film na pewno bedę cenić za samo pokazanie realiów, które, gdybym nie skusiła się na obejrzenie z racji Lisy Ray, byłyby mi obce, a zrobiły wrażenie.

(Spoiler)
A już kompletnie mnie rozczarowała cała opcja z niejakim samobójstwem Kalyani, jakoś bym nie pomyslała że sie skończy bez happy endu - naiwna całe życie jestem ;)

ocenił(a) film na 10
moniszta

Piękny film, płakałam na nim co rzadko mi się zdarza. Water jest chyba najlepszy z całej trylogii. Film polecam każdemu, bo to na prawdę piękny i godny uwagi obraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones