PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238766}

Woda

Water
7,9 1 504
oceny
7,9 10 1 1504
Woda
powrót do forum filmu Woda

Mam pytanie do osób, które widziały film. Jest on przedstawiany jako trzecia część trylogii i
zastanawiam się, czy te trzy filmy mają powiązanie metaforyczne (jak "Trzy kolory"
Kieślowskiego) czy fabularne i trzeba znać dwie pierwsze części, żeby zrozumieć trzecią?
Pytam bo chcę obejrzeć ten film a będzie na jedynce w niedzielę o pierwszej w nocy, więc
jeżeli miałabym nie znając "Ziemi" i "Ognia" czegoś nie zrozumieć, to raczej pójdę spać.
Pozdrawiam i z góry dziękuję z odpowiedź :)

ghania

WIdziałam tylko Wodę i myślę, że możesz psokojnie oglądać, zresztą zdaje mi się, że to jakiś bardziej cykl filmów a nie częśći z powiązaniem- zresztą z tego co wywnioskowałam to nie są nawet chronologiczne

ocenił(a) film na 9
speyburn

Ja widziałam jeszcze Ogień i owszem, mają pewien związek, ale nie jest ważne obejrzenie ich w kolejności

Ciastecko

Nie na temat, ale spytam: Czemu umieściłaś w awatarze tego sowieckiego satrapę? Fascynuje Cię ten watażka?

ocenił(a) film na 9
Mr_mokrego_pampersa

Otóż już mówię - konto zostało założone przed 12 laty a tyle czasu to prawie połowa mojego życia. Dzięki za wskazanie, już zmieniłam na fajne jezioro w Senegalu.

Ciastecko

Dziękuję za odp. Nie spodziewałem się aż tak pozytywnej reakcji! 12 lat temu to ja go miałem za demokratę i miłośnika pokoju bo takiego zgrywał ten cwaniak z KGB :-)

ocenił(a) film na 9
Mr_mokrego_pampersa

ja raczej za mini despotę ale będącego na swoim miejscu :P w każdym razie to wtedy. Dopiero dziś odblokowałam hasło na filmwebie, tyle czasu się nie wchodziło a tu nagle na TYM filmie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones