PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=170036}
5,9 12 249
ocen
5,9 10 1 12249
7,4 5
ocen krytyków
Wolf Creek
powrót do forum filmu Wolf Creek

Film spoko ! Zna ktoś moze jeszcze jakies horrory oparte na faktach ; ) .?

ocenił(a) film na 7
Martusia9570

Blair Witch Project - świetny horror, a na końcu się dowiadujemy że na faktach!!!

ocenił(a) film na 4
mirus4444

Haha, no jasne ;D

ocenił(a) film na 7
mirus4444

" Blair Witch Project - świetny horror, a na końcu się dowiadujemy że na faktach "

Nie będę się śmiał z tego że ten syf ci się podobał bo szanuje twój gust tylko proszę...Nie pieprz że te filmidło jest horrorem !!!
To jest Tandetny dokument...młodzież wyrusza do lasu i wszystko filmują...i udają że Niby coś tam jest żal !!!

Wgl jak takie badziewie mogło iść do kina...Nigdy nie oglądałem nawet połowy,tylko urywki,przewijając.
Takie coś Góra powinno trwać 40 minut i wrzucone na you tube xD

Tyle w temacie.

ocenił(a) film na 9
Martusia9570

Hostel Hostel 2 Sadysta i Monty Pyton ...

ocenił(a) film na 7
Martusia9570

Ja pierd*** dałem się nabrać z Blair Witch Project!!! :/ ocena w dół mocno

ocenił(a) film na 6
mirus4444

Blair Witch Project może i nie na faktach, i można sięnabrać :D i za to nie powinnosie obniożać bo fenomen reklamy BWP jest kapitalny i nigdy pozniej juz nie zastosowany.

a Wolf CreAK, PRZECIĘTNY, rąbanka krew, taki sobie...

QkiMoonster

nie wiem o co dokladnie chodzilo ci w pierwszej części twojej wypowiedzi ale ja znam jeszcze jeden bardzo podobnie zrobiony Horror i nazywa się "REC". Moim zdaniem troche nawet lepszy od BWP ale i tak ten styl nie podoba mi sie jakoś specjalnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones