PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=170036}
5,9 12 239
ocen
5,9 10 1 12239
7,4 5
ocen krytyków
Wolf Creek
powrót do forum filmu Wolf Creek

równie dobrze mógł sam je załatwić i zmyślić psychopatę, poza tym skąd twórcy filmu mogli wiedzieć co się dzieje z kobitami jak typa przy tym nie było?
a co do filmu jako takiego to poza plenerami szału nie było

yeticzek

Jakby policja nadawała się do czegoś więcej niż łapanie kangurów to raz dwa by znaleźli kryjówkę tego psychola.

yeticzek

Zgadzam się. Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach? A skąd ten gościu mógł wiedzieć jak one się zachowały i co dokładnie z nimi się stało? Nonsens. On dosłownie guzik widział, odzyskał przytomność, tyle widział. Więc co się tam stało i tak nigdy nikt się nie dowie, a szkoda, bo myślałem że na fakcie historia i dosyć ciekawie się oglądało, ale kiedy dotarłem do końcówki, zawiodłem się. Nic o tej historii nie wiadomo, ani o żadnym psychopacie, taka jest prawda. Szkoda...

ocenił(a) film na 7
pipired1200

Też mi się nie podobało, że miał to być film oparty na faktach, a tak naprawdę nie wiadomo co działo się z tymi zaginionymi, jeśli naprawdę tacy byli..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones