PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10040482}

Wróg

Foe
5,5 2 121
ocen
5,5 10 1 2121
5,5 6
ocen krytyków
Wróg
powrót do forum filmu Wróg

Proszę o pomoc, myślałam o tym filmie cały wieczór i zastanawiam się co pominęłam, że był dla mnie tak niezrozumiały. Dzięki komentarzom na forum dotarło do mnie, że "klonów" było kilka - ale w którym momencie ten pierwszy zostaje wprowadzony? Kiedy Hen przychodzi do niego do łóżka i mówi "I miss you"? Czy może w tej scenie "rok później" gdzie patrzy przez okno na burzę piaskową? Całość wydała mi się tak przekombinowana, że przestałam chyba tak mocno zwracać uwagę na te szczegóły. Dodatkowo postać Terrenca była dla mnie tak irytująca i niepokojąca, że nie mogłam zrozumieć co on tak długo w ich domu robi.

so_impatient

Mniej więcej w 81 minucie trwania filmu Terrance wyjaśnia klonowi, że przywieźli go ponad rok temu i uruchomiły go światła samochodu - czyli od samego początku filmu oglądamy już klona Juniora. Klon był jeden. Prawdziwy Junior pojawia się dopiero po roku

ocenił(a) film na 8
ania565_2

Były dwa klony. Nie liczysz klona Henrietty na końcu.

ocenił(a) film na 8
sznikiel

Mogło być więcej klonów, jeden wbiegł w ogień jak szalony i zaczęli go gdzieś ciągnąć, może mu się styki przepaliły:)  Jest też scena jak jest duszony przez gościa z korpo, przedstawiona jakoby był to koszmar ale kto wie może go ubił bo były jakieś niedoskonałości, możliwe że jest więcej na pewno obejrzę film ponownie.
Jeszcze jedna scena mi umknęła jak Junior znajduje kartkę od żony jest najazd na miasto i widać klona(?) Juniora w jakiejś restauracji, może go jednak nie zabili a ona go szuka, a może to tylko symboliczna scena że gdzieś tam czeka prawdziwa miłość:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones