PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231725}
7,1 194 794
oceny
7,1 10 1 194794
7,5 35
ocen krytyków
Wszyscy jesteśmy Chrystusami
powrót do forum filmu Wszyscy jesteśmy Chrystusami

Co za debile oceniają ten film przed obejrzeniem?

ocenił(a) film na 8
Covenant

O rany! Przecież zawsze jest to samo! Zawsze się tego dziwicie. Przyjmijcie do wiadomości, że są takie osoby, które nie są zbyt mądre. :(

ocenił(a) film na 8
Palpatine

Myslę, że te przedpremierowe oceny maja za zadanie pokazać jak bardzo film jest "oczekiwany" i wystawia sie mu ocenę w stylu "długo jeszcze?".. sam nie wystawiam takich ocen, ale rozumiem tych ludzi co im slina cieknie na sama mysl...

Covenant

a wy nie mozecie zrozumiec ze premiery w internecie sa najszybsze i film mozna dawno sciagnac i dlatego oceny ludzie wystawiaja i kto tu jest debilem :DDD poza tym czesc glosow moze byc od osob ktore nigdy nie widzialy i nie zobacza danego filmu co sie tyczy kazdego na tej www :P pozdrOOO yOla !

ocenił(a) film na 7
oorety

O rety ! To weź, że mi ściągnij ten film przed premierą. To jest polska produkcja, premiera w sieci może byc tylko i wyłacznie po premierze kinowej. To nie film zagraniczny, gdzie premiera danego filmu opóźnia sie w Polsce o rok czasami. Wtedy sobie możesz ściągnąć. Jak Ty sobie to wyobrażasz ? Kto miałby nakręcić prywatną kamerą ten film w kinie i udostępnić w sieci, albo zripować DVD jak to dopiero będzie.
Uważam, że wystawianie ocen filmowi przed obejrzeniem jest idiotyczne. Nie mozna ocenić obrazu na podstawie przeczytanej recenzji. To w końcu film. Obraz.

Harry

O rety! 1. sam nie potrafisz? 2. kiedys byly kopie wykradzane wytworni jeszcze z napisami ze to kopia i nie wolno jej rozpowszechniac 3. to ze sie filmy opozniaja w polsce to zadna nowina i wogole to nie jest do tematu i wiem ze sobie moge wtedy sciagnac 4. jesli nie wierzysz nawet ze sa zdolni do nakrecenia zwykla kamera filmu w kinie to sie lepiej rozejrzyj po internecie co wcale nie znaczy ze to warto ogladac bo trzeba byc chorym zeby w takiej jakosci film obejrzec 8-) ale co do tego filmu to wiekszosc debile i filmu nie widzieli wiec ch im w d ... ocenic im nie zabronimy tak jest z kazdym filmem ... JA BYM PROPONOWAL ADMINISTRATOROM USTAWIENIE MOZLIWOSCI GLOSOWANIA DOPIERO PO PREMIERZE .. ktos popiera? ?? :D moze przejde do historii haha yOO

Covenant

widziałem juz "wszyscy jestesmy chrystusami" i oceniam go na 10 swietni aktorzy i swietna gra, ale nie odniesie on takiego sukcesu jak "dzien swira"

czepik1

zaraz, moment! gdzie widziałeś?! była jakaś przedpremiera?? :( jak tak to znaczy, że mi coś umknęło...

jc_

byl pierwszy zamkniety pokaz dla publicznosci ale nic nie ujawniam powiem tylko ze warto isc

ocenił(a) film na 7
Covenant

Debilem sam jesteś gdyż nie pomyslałeż że jest coś takiego jak pokaz przedpremierowy. Ludzie z ekipy realizatorskiej też widza film przed premierą. Zdarzają sie przedpremierowe wycieki. Jest dużo możliwości obejrzenia filmu przed premierą.

Covenant

ci debile którzy znaja filmy Koterskiego, pajacu.

ocenił(a) film na 10
Anouk_4

Rozumiem że ty jesteś jednym z tych debili co oceniają film przed obejrzeniem ponieważ.... to twój ulubioniutki reżyser. Na drzewo zołzo zawyżać banany, a nie oceny filmów!

ocenił(a) film na 7
Covenant

uwielbiam Koterskiego, Kondrata. Uwielbiam "Dzień świra". Ale póki nie obejrzę tego filmu, puty go nie ocenię :/

Nie wiem jak mozna oceniać coś czego się nie zna- to dotyczy nie tylko filmów ale wszelkich aspektów życia :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones