PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231725}
7,1 194 804
oceny
7,1 10 1 194804
7,5 35
ocen krytyków
Wszyscy jesteśmy Chrystusami
powrót do forum filmu Wszyscy jesteśmy Chrystusami

Bez zachwytu...

ocenił(a) film na 6

Film eksperyment, ale moim zdaniem średnio udany. Brakowało mi w nim dobrze
skomponowanej muzyki, która ubogaciłaby fabułę. Poza tym nie wiem jakimi talentami dysponuję
Michał Koterski, ale na pewno nie aktorskim. Na uznanie zasługują: świetna rola Andrzeja Chyry
oraz poruszenie w filmie istotnego problemu społecznego. Ode mnie naciągane 6.

Lewi20

Koterski jako syn autentyczny bardziej mial tu wystapic. Nie bylo tak zle.

ocenił(a) film na 10
czekina

Film eksperyment, ale moim zdaniem średnio udany.... koniec cytatu. Przypomina się przysłowie : Mówił dziad do obrazu... Kto tu dziadem, kto obrazem???
To jedno z najbardziej osobistych wyznań o uzależnieniu od alkoholu z nutą auto-szyderstwa niespotykaną. Dramat społeczny ocierający się o tragedię, w sensie gatunkowej przynależności a nie kolokwialnego określania jego wartości artystycznych.Udział Michała Koterskiego to warunek konieczny, acz niewystarczający do traktowania tego co oglądamy jako arcytrudne wyznanie autora.
Wg mnie arcydzieło kina polskiego stawiające jedne z najtrudniejszych pytań, definiujące poczucie winy w sposób bezwzględny. I jeszcze o tym, że cierpienie nie uszlachetnia. Good night, and good luck,esforty.
10/10

ocenił(a) film na 4
Lewi20

aż mnie bulwersuje fakt,że tak poważny problem jakim jest choroba alkoholowa został przedstawiony w tak gówniany sposób. Dziwie się aktorom, że grają w czymś takim. To już wolałabym obejrzeć to w formie filmu dokumentalnego.

ocenił(a) film na 10
greenx

Gówniany sposób....Heh albo nie masz pojęcia o czym piszesz albo nie rozumiesz tej nutki auto szyderstwa....

ocenił(a) film na 4
pawwol15

stary...jak pisze,że gówniany to gówniany. Takie jest moje zdanie,a twoje mnie nie interesuje. Łapiesz?!

ocenił(a) film na 10
greenx

Oczywiście. W sumie nie uzasadniona krytyka jest najlepsza :)

ocenił(a) film na 7
pawwol15

Po wypowiedziach greenx wnioskuję, że to tępy drech spod bloku ;d Z takimi się nie dogadasz. Poza tym (tu mnie pewnie zjedzą), ma charakter większości kobiet - "tak, bo tak"; "nie, bo nie" i z taką się nie dogadasz. Ma swoje, nieuzasadnione zdanie i choćbyś wygrał z nią w sądzie, ona, i tak, będzie się upierała, że ma rację :) Z całym szacunkiem, ale większość kobiet tak ma, choć nie wszystkie :)

ocenił(a) film na 10
Klaczczacy_czolem

Haha masz racje:) Ale gratuluje ci rowniez odwagi. Poruszyc taka kwestie na forum publicznym ? Toz to samobojstwo :D

ocenił(a) film na 3
Lewi20

Jak lubię filmy Koterskiego, tak tego nie trawię... Za ciężki. Do tego Chyra, który mnie drażnił jako pijany . Z resztą za dużo tego picia w piciu. Jak dla mnie zwyczajne męczenie buły...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones