PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231725}
7,1 194 824
oceny
7,1 10 1 194824
7,5 35
ocen krytyków
Wszyscy jesteśmy Chrystusami
powrót do forum filmu Wszyscy jesteśmy Chrystusami

Dramat ?

użytkownik usunięty

Jaki dramat ? Przecież to kozacka komedia jest. Ostre śmiechy !!!

ocenił(a) film na 10

Jaki dramat, a taki, to co napisałeś, to dramat. Dokładnie - ostre śmiechy. Idiota.

użytkownik usunięty
Aldirien

Jeżeli ciebie ktoś nie obraża to ty nie obrażaj . Po za tym napisałem samą prawdę, bo w tym filmie nie ma nic dramatycznego, alkoholizm jest fajny i śmiechowy i kilka scen w tym filmie jest tak śmiesznych, że leżałem ze śmiechu .

"alkoholizm jest fajny i śmiechowy", mhm, zobaczymy czy to samo powie ci twoja żona i dzieci, kiedy popadniesz w nałóg

użytkownik usunięty
KeiChan

Ja jestem alkoholikiem i się tego nie wstydzę . Żenić się nie zamierzam a dzieci mieć nie będę gdyż jestem po zabiegu wazektomii .

ocenił(a) film na 7

A grubas jak zwykle pod każdym filmem głupoty pisze.... . Skąd się biorą tacy ludzie?

ocenił(a) film na 6
Szatan1997

Czy ten usunięty użytkownik to był smalczyk ?

ocenił(a) film na 7
Lukasz_Broda

Tak. Napawa mnie to radością.

ocenił(a) film na 6
Szatan1997

Mnie również.

ocenił(a) film na 10

Ja też jestem alkoholikiem i nie mam pojęcia co jest kur*a śmiechowego w tym filmie, dla mnie ten film jest tak przykry, że aż mnie ścięło to, co napisałeś. Alkoholizm jest fajny i śmiechowy tak? O boże, trolla trafiłem, Kiedy twoje życie jest kontrolowane przez substancję, kiedy tracisz bliskich czy pracę, to to jest śmiechowe? Kiedy trafiasz do szpitala na detoks to to jest śmiechowe tak? Kiedy narażasz kogoś na niebezpieczeństwo, bo jesteś pijany, to to jest kur*a śmiechowe? Zawrzyj trollu pysk i śmiej się z innych rzeczy.

użytkownik usunięty
Aldirien

Nie tracę bliskich przez alkoholizm wszyscy moi bliscy wiedzą, że jestem alkoholikiem i nikoimu to nie przeszkadza, w pracy też o tym wiedzą, po za tym ja doszedłem już do takiej wprawy , że nie wiem co to jest kac, i źle się nie czuje nawet po największym przechlaniu, po za tym chlam od klikunastu lat i nigdy do szpitala nie trafiłem. I nikogo na niebezpieczeństwo nie narażam, bo prawa jazdy nie mam i robić nie zamierzam, na rowerze też nie jeżdżę, więc jak niby kogoś mam narażać na niebezpieczeństwo ? Ja nigdy nie jestem agresywny po alkoholu, wręczp rzeciwnie jestem zawsze wesoły i kocham wszystkich ludzi dookoła . Po za tym nie jestem żadnym, trollem . A w tym filmie naprawde było sporo ostro śmiesznych sytuacji, chociażby jak typ zżygał się gościowi na marynarke, no myślałem że umre ze śmiechu . Nie rozumiem ludzi, którzy uważają ten film za przykry, dla mnie to jest zajebista komedia .

Zrobiło mi się niesamowicie przykro dopiero jak przeczytałam ten komentarz... Jeżeli nie jesteś trollem i to co piszesz to prawda to bardzo Ci współczuję.

użytkownik usunięty
soapybubble

A mozna wiedzieć czego mi współczujesz? Ja tam nie mam problemów z tym,że jestem alkoholikiem. Piję bo lubię.

Właśnie tego Ci współczuję ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones